Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Igazuk van azoknak is akiknek jó az Apple...tény hogy az op-rendszer miatt atomstabil és gyors....teszi a dolgát.....de egy felső középkategóriás hardvert ás átlagos kijelzőt túláraznak a jó szoftver miatt, méghozzá gusztustalanul.
    Ez a stabilitás viszont hozza magával a teljes ZÁRT rendszert is.

    Youtube video -> mp3 konvertálás -> mp3 vágás -> csengőhangnak beállítás
    (apple telón ez nem csak úgy van hogy 3 perc....mindenre program van, ami ha szerencséd van akkor nem fizetős... XD

    Wallpapert sincs sok értelme beállitani...az összes ikon kivan tojva a képernyőre... XD
    Élő időjárás widget ?
    Élő euro - forint árfolyam widget ?
    Persze, mindent elérsz Apple-n is egy gombnyomással, alkalmazásből...de én nem akarok nyitni semmit...csak feloldom a kijelzőt és látom amit kell.

    Sógorom vett annak idején iphone X-et.....együtt voltunk vendégségben......valami filmet akartunk elhozni mindketten...4k...50 Gb körüli mérettel...a vendéglátónk laptopján volt a film.
    Senkinél nem volt pendrive és külső vinyó se.......nálam autóban is van egy gyári kábel.....mondanom se kell hogy a Mate 10 pro-m (128 Gb)-ra simán rámásoltam és ámen....még könyvtárat se csináltam neki...csak "behúztam és vittem"........na egy ilyen emberközeli és hétköznapi egyszerű dolgot se tudsz kivitelezni egy telóval...akkor az nekem nem "mindenes eszköz".......akkor gondolkozott sógor és rá 1 hónapra már valami
    "S szériás" dual simes Samsung volt neki zsebben. :DDD :R

    Végszó:
    Nekem az Apple teló az olyan mint egy "gourmet van fine dining" konyha...látványos és így rohadt drágán elsüthető...finom is...de KEVÉS az adag...éhesen távozom......hétköznapokra ár és szolgáltatás terén Android magasan nyerőbb és egyszerűbb. :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák