Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz alamuszi #17 üzenetére

    Tyúkszemedre léptem, vagy mi? :( Vagy egyszerűen csak ilyen a stílusod? :Y Leforrázol itt apám, Én meg csak ülök, mint három napos marhatrágya a fűben. :U
    Senki nem állította, hogy az ARM és az általad említett prockók hasonló teljesítményűek. Itt az AMD erre a piacra történő belépéséről lamentáltam. Ugyebár arra a hsz.-re reagáltam alapból, ami erről szólt. A cikk pedig eleve a mobil ARM processzorok Apple számára történő bérgyártását említette. Akkor most miért kellene itt összehasonlítani a két termékvonalat?
    Ki a fene akar kizárólag Win-ben gondolkodni ma már?! A felhasználók is rákaptak a könnyen kezelhető (hülyebiztos) felületekre. Azok pedig éppen, hogy az iOS-en és az Androidon terjednek a leggyorsabban és pontosan a mobil piacon.
    Az AMD úgy tudom, hogy gondolkodik (Ez mit jelent részükről, ne kérdezd!) a mobil piacra lépésen. Ehhez persze kellene Abu, mert Ő az AMD nagy tudója. :)
    Az nVidia? Nos, lehet, hogy nem rendelkezik mobil platformmal, de elég sok mobil grafikus megoldása van, amit jelenleg is használnak.
    Neked is további szép napot!

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák