Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy TNT

    őstag

    1 ,Nem tetszik a dolog, jobban szeretem ha az asztalomon van a vas és a DVD is. Azonban:
    A Commodore mikor megjelent álmodni se mertek volna, hogy majd egyszer a gépek össze lesznek kötve pláne, hogy játszanak bárkivel a világhálón. Főleg nem 40ms-os késéssel.

    Most itt mindenki nyávog hogy nem megoldható. 10 éve még ötletként sem létezhetett ez. Ha mindenki így gondolná akkor most tücskökkel meg bogarakkal nyomnánk FPS-t. :P

    Sok pénz meg bla bla bla. Volt mikor 40.000 -nél nem is volt olcsóbb alaplap. Most meg fillérekért lehet venni (jó, persze sz@r tudom én) Ráadásul akkor még többet ért a forint mint ma....

    2;
    Arra senki sem gondolt, hogy a számítási felhő ha működne akkor megszűnne a warez ? Nem lesz vásárolható játék hanem csak előfizetés. Ha fizettél játszhatsz ha nem akkor nem. Mint a pénzbedobálós automaták....
    Ha a programozók nem írnának csak a felhőhöz játékot, OP rendszert, stb-t akkor bezony csengetünk mint a katonatiszt.
    Ha nincs warez, akkor elvileg rögtön meglenne a pénz a szükséges szerverekre.

Új hozzászólás Aktív témák