Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz szkaroly #157 üzenetére

    "Szerintem meg egy 40 perces gyorstöltés nem károsabb mint egész éjszaka töltön hagyni és ezt állandóan persze."

    A töltést az akkumulátor elektronikája szabályozza. Nem fog túltöltődni a telefon, még csepptöltés sincs, mint a korábbi akkumulátor generációknál. Amúgy a gyorstöltés sem működik folyamatosan. A nagyon alacsony vagy magas t9ltöttségi szinten még a "hagyományos" töltés is korlátozva van.

    "Nem városi legenda. Olvass utánna te is rá fogsz jönni."

    Mire?
    Már írtam, hogy a gyorstöltés nem tartozik (ma még) a szabványos töltéshez.

    "egy másik Alcatel töltővel próbáltam pár százalékot rakni bele egy délután, az aksi soha nem volt olyan jó mint előtte"

    Ha nincs előtte és utána mérési jegyzőkönyv, akkor nem tekintem ténynek. A töltésvezérlést továbbra is elektronika biztosítja. Amennyiben nem megfelelő a hőmérséklet és feszültség, a töltést teljesen le is kapcsolhatja az elektronika. A károsodás és robbanás elkerülése elsődleges feladat.
    De mondok jobbat. Egy Samsung akkumulátort valósággal feljavított egy Microsoft telefon töltője. :DDD

    "Így nem kell emelni árat, de ha kell meg kell venned a tokot, töltőt, fülhallgatót, fóliát."

    Valaki kötelez arra, hogy tokot vásárolj?
    Az eddigi fülhallgatóim közül csak egy került használatba. Az USB-C csatlakozós fülhallgató egy régi notebookban teljesít szolgálatot. Az eredi hangeszköz be adta a kulcsot. Átalakítóval viszont szebb a hangzás, mint a gép újkorában volt.
    De ennyi. Nekem ne gyártsák le feleslegesen ezeket a filléres alkatrészeket.
    Nem kell bevezető áron venni az új eszközöket. Akkor már a kedvezőbb ár kompenzálja a hozzáadott felesleg hiányát.
    Ha meg leszel szorulva töltő vagy kábel dolgában szívesen adok neked, ha eljössz érte.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák