Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65755648

    törölt tag

    válasz dabadab #576 üzenetére

    "Konkrétan meg se próbálták, odavitték őket az osztrák határ mellé, aztán hadd menjenek."

    De, megpróbálták feltartóztatni őket, csakhogy nem lehetett, ha még nem felejtetted el, gyalog is tömegben indultak el a Keletitől...
    Akit vittek, azt mind regisztrálták, legkésőbb a buszra/ vonatra szálláskor. Nem tudom Te honnan szeded a fals információidat, de mondom: én ezt első kézből tudom.

    Egyébként igen, voltak olyan országok akik mindenféle regisztrálás nélkül szállították tovább a migránsokat: Görögország, Horváto., Szlovénia és a csúcs idején bizony Ausztria se tudott mindenkit regisztrálni, pedig nekik csak azokat kellett volna, akiket nálunk nem regisztráltak. Lévén mi vagyunk az első ország az útvonalukon, aki komolyan vette a regisztrációt, nekünk jutott a munka oroszlánrésze.

    Az 500-as szám csak az elmúlt egy évben érkezett kb 1 millió menekültre vonatkozik. Ha a kb. 16 ezres országos összesítésed igaz (Forrás?!), akkor az új migránsok csak ~3x annyit bűnöznek arányosan, mint az országos átlag. Ami azért nem kevés, figyelembe véve, hogy gondolom a többi bűntényhez is nagyobb résszel "járulnak hozzá" a korábbi évek migránsai, mint Johann papa és Marie néni.

    De nem is értem min vitatkozunk. Kinek kérdés az hogy a migránsok jelentősen és drasztikusan emelik a bűnözést és rontják a közbiztonságot. Nehogy már bizonyítani kelljen hogy a Föld kering a Nap körül és nem fordítva...

    (#577) hcl: Wikipedia a barátod: Nógrádi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák