Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz sayinpety #30 üzenetére

    Arra a Javara gondolsz, ami nem fut OSX alatt, iOS alatt, Edge bongeszobol, WP-n, Tizenen, stb? :) Mert akkor alig varom ;)

    De viccen kivul -- bar amit irtam 1 sorral fentebb, az sajnos nem vicc --, termeszetesen tudom, hogy _elmeletben_ hogyan nez ki a HSA. Papiron, elmeletben tok jo. En vegig a gyakorlati buktatokrol beszeltem. Elmeletben en is egy rendkivul kozeli jobaratja vagyok Candice Swanepoel-nek ;]

    Vagy gondolod, hogy realis elkepzeles az, hogy majd lesz valamifele runtime iOS-re, OSX-re, Windowsra, WP-re, amivel raadasul a Java/OpenCL kod kompromisszum mentesen fog futni akkor is, ha a vas alatta me'g veletlenul sem HSA-compliant, raadasul az oprendszer sem tamogatja az egesz erolkodest? Nem veszit majd az ember teljesitmenyt azon, hogy ha csak HSA kodot ir, es a runtime-ra hagyatkozik, hogy majd az valahol, valahogyan lefuttatja a kodot? Csak azert kerdezem, mert amikor pl. OpenCL kodot probalok CPU-n futtatni, ott nem az lathato, hogy az ilyen fallback lehetosegek jobbak lennenek, mint ami mondjuk az ember C++-ban tud alkotni egy kis kezi optimalizacioval :)

Új hozzászólás Aktív témák