Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Giovan! #414 üzenetére

    "Mert rajtad kívül mindenki felfogta, hogy nincs értelme behozni azt az esetet ebbe az ügybe"

    Mindenki = ti applefanok? Ezen a 3-4 állandó hittérítőn kívül mindenki más senki?

    "Hűha, itt most azt hiszem szintet léptünk. Mégis miféle jelentőssége lenne a 2011 utáni számoknak a 90-es évek végén megindult, és a 2001-ben lezárult trösztellenes perben?"

    Azt félreolvastam, a "volt" kimarad, azt hittem a jelenről beszélsz (hogy minek azt nemtom, de elég sokmindennel vagy így, nem meglepő már). De a visszatekintés se stimmel, a 2000-es 95% és 2010-es 70%-ból 2008-ra igencsak hasraütéssel bemondtál egy 90%-ot, mintha addig stagnált volna, aztán pont ott hirtelen 20%-ot esett volna. Biztos valami brókerbotrány lehetett véletlenül pont akkor, pont arrafelé, hogy így be tud szakani a részesedésük, nem pedig full kamu adat az egész. :DDD Arról nem is beszélve hogy a konzolokat "kifelejtették", pedig azok is számítógépek. Persze akkor nem lett volna meg az előre bemondott 95%. Ha már az Apple telefonokat el kell maszatolni az androidosok közt, akkor itt is minden szirszart bele kell számolni! Nincs kettős mérce!

    "Ja, csak hálistennek az okostelefonok piaca nem ér véget az iOS-nél."

    Ja, csak az Androidos rész épp ezért más, mert ott használhatsz saját storent, ezt már leírta Abu az 1. cikkben, azóta se sikerült felfognod...

    "Ez már a legalja, hogy a kiragadod az első félmondatot, és rákérdezel arra, amit a hivatkozott mondat második felében meg meg is válaszoltam"

    Szar ügy amikor a fagyi visszanyal, és viszontlátod a saját "érvelésedet"? Hát pont ez a cél, hogy végre észrevedd már mekkora baromságokat toltok itt fullban. Az Applenél semmi se számít, mert az a kis házikedvenc, az MS-nél meg minden, mert azt meg fújolni kell. Vagy mindent beleszámolunk a piacba, vagy semmit, de azt egyformán!

Új hozzászólás Aktív témák