Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • access_denied

    senior tag

    válasz Stauffenberg #23 üzenetére

    Szerintem szimplán kötözködsz.

    "Értem, akkor ha valakinek az igényeibe pont egy MFT..."

    Ha valakinek pont egy mobiltelefon, ha valakinek pont egy kompakt... lehetne sorolni. Ennek mi értelme? Azt írtam, hogy drágák és nincs sok obi az MFT-hez. Nem attól lesz sok, hogy van 100db 15-60-as F2.8 F4 stb típusból.

    "De lefikázni tudod."

    Mit írtam? Nincs sok obi hozzá, és drága. Nem kaptam a hozzászólásodban olyan választ, ami ennek ellenkezőjét mutatná, tehát a válaszodban inkább erre tehetted volna a hangsúlyt, nem pedig arra amire tetted.

    "De miért csak azután? Szerintem az ár nem vonatkoztatható el a képminőségtől. Persze lehet én vagyok fordítva bekötve, de én nem azt nézem, hogy kapok-e valamit a pénzemért, hanem azt, hogy mit kapok érte."

    Kedvezni akartam. Először legyen meg valami árhasonlóság, utána menjünk bele a minőségbe. De tőlem lehet fordítva is, ahogy tetszik.

    "Pedig a listában is van egy tucatnyi"

    Jól számoltál, pont egy tucatnyi van felsorolva mint tele bár szokatlan, hogy egy 35-100 is telének minősül. Ha 100mm kell a teléhez, akkor a 100L makróm és még a 18-135-öm is tele :DD . Ha 100mm tele, akkor a DSLR mennyi tele van? Na jó, ez vicc helyett volt, de a lista az botrányosan siralmas, a hozzájuk tartozó árak pedig röhelyesek.
    Példa. Tamron 150-600, vagy Sigma 150-600 nagyjából 320-370 körül megvannak. Mi az, amit ennyiért és ilyen tudású MFT-t lehetne venni?

    De lehetne sorolni, 70-200 F4L, 50 F1.8, 100 macro, 100-400L stb. Várom az árakat és típusokat amelyek minőségben hozzák ezt a szintet. Ugyebár innen indultunk, én fikázok, valaki meg megcáfol.

    [ Szerkesztve ]

  • copass

    veterán

    válasz Stauffenberg #23 üzenetére

    "Úgy általában véve a nem tükrös gépek a piac negyedét, lassacskán harmadát teszik ki, ez már azért tényező, ha életképességről beszélünk. Ekkora tortaszeleten nagyvállalatok élnek meg és fotósok milliói hobbifotóznak meg dolgoznak elégedetten."
    flikker szerint meg nem igazán így van...

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák