Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Magnum_ #19 üzenetére

    hát, egy ekkora kijelzőre, ilyen felbontás mellett már elég szépen kifér a térkép, a cpu sem lehet gyenge, a szoftveres oldalról sem lehet nagy gond, mert egy iGO már szokott menni az ilyen gépeken, legfeljebb az antenna vételi erőssége lehet akadály, de ha mondjuk kocsiban ráköti az ember egy külső angennára (ha van ilyen opció), akkor simán kiválthat egy rendes GPS-t szerintem.

    amúgy jöhetne végre, kíváncsi vagyok milyen lesz a szoftvere :) a Meizu mp3 lejátszómmal nagyon meg vagyok elégedve, nagyon jó minőség, és nincsenek benne olyan idióta megkötések, amik egy csomó másik gyár termékeiben.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Magnum_ #19 üzenetére

    Itt ez az IPhone 3G. Ha úgy megtalálná a müholdakat ahogy kell(nem találja) és kapna egy IGOt mennyivel lenne rosszabb mint egy "rendes 3.5" körüli navi"?

    Szerintem 2éven beül kijön az IPhone 3 amire lesz jó navi, meg rendesen talál müholdat és az emberek 80+%nak ez elég. (nekem is) A gyengénlátók meg sznobok meg vesznek 6-7"os istenharagját.

    Félreértés ne essék szerintem uígy a Nokia, Samsung, LG..... nek is lesz navifonja, csak az elkézelhetőség végett most Iponeval dobálóztam.

    Mondjuk máshogy is magyarázhattam volna mi lenne ha egy issebb navit kicsit átszabnánk alakra és belerknánk egy mobiltelefont?

    Szóval ahogy mondtam 1generáció kb max 2év és olyan változásokon megy át a navi piac amin átment nemrég az mp3piac.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák