Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz [CS]Blade2 #20 üzenetére

    Aki nem meri felemelni az egeret, ezért hevületben odacsapkodja a billentyűzet oldalának, annak mennyivel jobb, hogy az egész asztal egérpaddá válik. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • makkmarce

    őstag

    válasz [CS]Blade2 #20 üzenetére

    én mondjuk a számítógépasztal kihúzható részére tettem egy kb 0,9m x 0.35m-est, és iszonyat jó. Ha kicsit kopott már a gépasztalod, de egyébként megfelel, csak ráborítasz egy megfelelőt, akár olcsó kínait, és teljesen más az élmény.
    Asztallapon nem egerezem, mert idővel lekopik az egérről a csúszóka, az asztal meg kikopik. Sokkal jobb egy gumírozott asztalra támasztani a kezet is, de ha ilyen nagy, nem kell pont az egérpadra rakni mindig az egeret, és a rárakott billentyűzet sem csúszkál. Amíg ki nem próbáltam, én is fanyalogtam, de nekem nagyon bevált.
    Ezen kívül egy ilyen lap, ha kicsit megkopik, akkor is jó még barkácsolni. Fa munkáknál a fa alá tenni, nem nyomódik be a frissen festett fába minta, mikor még nem keményedett fel a lazúr, kíváló arra, hogy szétszedj rajta valami finommechanikás ketyerét, vagy ezen javítsd akár a mobilodat, nem gurulnak le könnyen róla a csavarok. :) Mivel ez egy gumilap, remek rezgéscsillapító is, a házban sok eszköz alá, akár méretre szabva hangfalak alá is beteheted, etc :DDD

    (bármilyen villogó ledes vacak nekem kizáró tényező, szóval a cikkben említettet nem nekem találták ki)

    [ Szerkesztve ]

    okoskodom, tehát vagyok

  • zetor2000

    senior tag

    válasz [CS]Blade2 #20 üzenetére

    Csak dizájn, semmi több. De voltak cégnél olyan egérpadjaim, ami az egér mozgásától is képes volt arrébb menni. Az elég tré, persze, de akkor az volt. Szóval ha a monitor alatt nem is, de a billentyűzet alatt ott van, akkor ennek nincs esélye megtörténni. Emellett a használat annyival válik kényelmesebbé, hogy amikor csak egy honlapot görgetsz, akkor mondjuk a nem használt kezeddel rákönyökölsz, és az kellemesebb, mint a sima asztallap.
    Amúgy egy kínai élvarrott nem sokkal kerül többe - vagy olcsóbb is - mint egy ilyen táposabb, varrás nélküli kicsi SteelSeries, és amikor elkezded használni, akkor azért megjön a mire is jó feeling.
    Vettem Alin SteelSeries logóst, annak a textilje ~1év után elkezdett feljönni, bevittem melóba olyan gép egeréhez, ami ritkán van használva - oda az azért még bőven jó. :)

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák