Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmoto

    senior tag

    válasz Vencel88 #378 üzenetére

    Én laggal max a Firefoxban szoktam találkozni. Sajnos már nem a régi. A felületét is rühellem mobilon, de gépen azt használom, és így van meg a szinkronizálás.

    Tud melegedni sajnos, ha hajtva van, akár kellemetlenre/forróra a baj felső sarkán az alu keret, főleg a gyári tokban. Nekem abban sikerült majdnem megfőzni a hülye Wildlife Stress Testtel. Úgy hagytam az asztalon, aztán már másodszor futott, mire rá jöttem, hogy ez nem egyszer megy végig, így le is lőttem. Kikaptam a tokból, hamar visszahűlt.

    Tegnapi akksiidő. Csak, hogy látszon mit is tud, ha nem játszik meg kamerázik az ember egész nap. Tegnap volt másodszor 100%-ig töltve reggelre, mivel utaztam. Egyébként csak 80%-ig töltöm, és a legalacsonyabb töltési módban a reggeli ébresztőig egyenletes ultraegyenletes töltéssel minden éjjel. Így általában 35-80% között mozog az akksi, átlag napi 3 óra kijelzőidővel.

    Az alsó képen azért van 44 perc hátra, mert akkor már töltőn volt. A töltésből volt még annyi.

    A múlt héten csináltam egy gyári visszaállítást, mert a Galériában (meg a másik menüpontra már nem emlékszem) sötét mód mellett a rejtett album beállítást használva a képernyő tetején fehér lett a háttér a fehér szöveg alatt, (ugyanez a hiba más programban: [link] nekem a FileManager sosem csinálta) de ez eltűnt. Lehet más is volt aminek használt, mivel a 12-ről 13-ra való frissítéskor nem csináltam meg, mert akkor még csak egy hete volt meg. Nem volt kedvem rögtön újra belakni, gondoltam majd ha összeszoktunk. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák