Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz haloli9 #900 üzenetére

    Nekem amúgy (eddig), nem volt vele bajom. Élveztem a tök jó fotókat amiket csinált, a remek amoled kijelzőt, és a kis méretét, könnyed tömegét. Pont megfelelt az én felhasználási igényeimnek, szokásaimnak, még a melegedés szempontjából is. De így már, ezek után (ahogy írod is 280ért) nem őszinte a mosolyom. A pénz egy dolog, de a szopás miatt inkább. Gyakorlatilag az egész életem (bankszámlától kezdve a szövegszerkesztésig) a telefonon történik, egy random, nem megbízható készülék nagyon ki tud tolni velem. És most pontosan ez van.

    Én reménykedek benne, hogy a Oneplus 9pro-hoz hasonlóan ők is a SD888 visszafogásán, illetve a nagyobb teljesítményigényű cuccok Cortex X1-ről valamelyik clusterre történő átpakolásán dolgoznak. Ott ez nagyon pozitívan sült el (öcsém elmondása szerint jelentősen nőtt az akksiidő), és egyedül úgy derült ki, hogy benchmarkokat nézegettek, tényleges használatban nem volt semmi sem észrevehető.
    Aztán persze a forró seggem hozzáér a hideg falhoz, és felébredek: kiderül, hogy csak a szokásos nyári uborkaszezon van, azért nem jön semmi frissítés... :))

Új hozzászólás Aktív témák