Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lalika37

    csendes tag

    válasz 1001m3st3r #338 üzenetére

    Csak úgy mondom. Nekem baj volt a UPS kézbesítésével.
    Nálam az történt, hogy a csomagról lemaradt a telefonszámom. Még időben észrevettem. Próbáltam jelezni a UPS felé. Bereggeltem a UPS-ez. Ott nincs ilyen lehetőség. Csak akkor, ha sikertelen kézbesítés van és kapsz egy referencia számot amivel tudod módosítani a kézbesítési adatokat.
    Hívtam az ügyfélszolgálatot, ahol a csaj azt mondta, akkor hívjam őket amikor kapom az értesítést, hogy a csomag itt van az országban. Persze értesítés nem jött. Hanem a kézbesítési jelentést kaptam meg, hogy valami értelmezhetetlen nevű valaki átvette a csomagot. Pedig direkt beállítottam hogy senki más nem veheti át csak én.
    Azt hittem dobok egy hátast. Kinek adták oda a csomagomat! Hívom a diszpécser, hol a csomagom. Én úton voltam úgy 50km még mire haza érek.
    Mondom a diszpécsernek hol a telefonom? 160e Ft értékű csomagról van szó és nem adtam meghatalmazást, hogy más vehesse át a csomagomat. Ráadásul a futár valami értelmezhetetlen nevet írt a kézbesítési jelentéshez. Valami doktore vette át. Na gondoltam ki a fa**om lehet az a doktore. Nincs ilyen ismerősöm. Kicsit kezdtem idegbe borúlni. De, tűrtőztettem magam és nem anyázram le diszpécser. Az mondja tegyek panaszt. Mondom neki, feldughatod magamnak a panasz lehetőségét. Hívd fel futárt, hogy mire hazaérek kerítse elő csomagomat.
    Kb tíz perc és hív a futár. Hogy ne agódjak ő oda adta a szomszédoknak a csomagot. Kérdem milyen szomszédnak, mert nincs Doktore szomszédom. Mondja, hát aki előttem lakik. Hú, mondom baszod, nem lehetett volna azt írni hogy szomszéd és hozzá a ház számot. Nem egy értelmezhetetlen nevet. De, mondom nem adtam lehetőséget, hogy másnak kézbesitsd a csomagot. Ez is csak azt mondja, tegyek panaszt.
    Hazaértem és meg lett a telcsi. Nagy kő esett le.
    Hát ennyi a UPS-öl.
    Bármelyik más futárcéggel folyamatosan lehet kommunikálni. Kézségesek, segítenek.
    Ezek! Még ők voltak megsértödve, hogy próbáltam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák