Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz matteo_szg #288 üzenetére

    Igazad van, én nem értem meg a terméket. De én vagyok a vásárló és akkor ez már nem csak az én bajom ;)
    Ha én lennék az Asus, a meg szeretném értetni a potenciális vásárlókkal a terméket. Ha én lennék, nem csak az Androidos közegből szeretnék kitörni (ha már egyértelműen az Iphone 5 árához van igazítva a készülék - Asus Taiwan szerint - de most ha megpistulok sem tudom becopyzni a forrást), hanem az Apple-től is szednék el használókat (ez lennék pl. én :) ) és nem engedném, hogy a leendő vevők a windows 8 irányba kacsingassanak stb. Mindegyikkel az én termékeimet akarnám megvetetni. Aggresszívan tolnám az arcukba az infót, mit kapnak ha tőlem vásárolnak (ebben még mindig az Apple a kiemelkedő). De az Asust jelen esetben nem én képviselem, hanem ezen a fórumon Te. Ez azért elég nagy felelősség is.

    Röviden: a telefon nem kirívó dolog, a tablet nem kirívó dolog, a billentyűzet nem kirívó dolog.
    A telefon - tábla - billentyűzet egyben a kirívó és innovatív. Ebben egyeduralkodó lehet az Asus egy darabig.
    Maradhatunk ebben? ;)

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák