Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz zörbi #127 üzenetére

    Most egy 5670 alatti VGA mire jó, amire egy mai IGP nem jó? :U Notitéma meg olyan, hogy annyira variáció egy témára az összes lovkosztos cucc, hogy pont nem egy tesztben lehozott infó dönt, hanem a gariidő, a szervízháttér, hogy közel van e ahová vinni kell ha elpusztúl benne valami stb. Majdnem mindegy melyiket veszed, ha két évente cseréled és 3 év gari van rá nem? Százféle saját notit behoznak nekem a kolegák, hogy nézzek rá. 10-ből 9 persze vírusos, a maradék meg... DVD meghajtó kuka- ez a leggyakoribb thinkpad-eknél, a többinél meg a bad sectoros HDD vezet, meg a selejt töltő. Ugyanaz mind, egyik lassabb, mint a másik. Rendre ami ilyen csillivilli lakkhatású ilyen-olyan style női csicsanoti, na annak van a sarokborítása letörve, ahogy nyitod recseg ropog, a tapipad elkészülve megy mindenfelé, igazi fos mind. Picit idősebben a HP-k meg a Lenovok tartják magukat, bár pár Lenovo-nak az alja simán reped, már az se a régi, mióta nem IBM. Dell-t például nem is tudom mikor láttam utoljára, senki nem vesz, de az Acer, Fujitsu, Asus fosokat bezzeg horják egyiket a másik után, mind ugyanaz a szar, nyugodtan vedd, amelyiket akarod. Egyiktől se ázik el a bugyim. Akkuból kapsz valami cart bele, ami majd faján letérdel egy év után ilyen 40 percesre aztán szasz.

    Hardverlesen

  • economist

    tag

    válasz zörbi #127 üzenetére

    Köszönöm, pont erre gondoltam! Nem vagyok technokrata, az érdekel, ami számomra szóba jöhet, ezek közül viszont egyikre sem lesz soha szükségem!

Új hozzászólás Aktív témák