Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Lomha 8V #21 üzenetére

    Milyen tesztet szeretnél? Ez is az volt lényegében, egy kipróbáltuk anyag. Ennél többet nincs róla mit írni...fejhallgatók konkrét mérésére (frekiátvitel stb) nem vagyunk berendezkedve. :(

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • Daywalker

    addikt

    válasz Lomha 8V #24 üzenetére

    Ad 1: Soha nem adunk tovább viszonteladói leírást, nem tudom hol láttál ilyet akár egyszer is a ph-n. :Y
    Ad2: Ez egy blog, nem egy nagy teszt, lényegében csak egy gyors kipróbáltuk írás. Teljesen más egy ilyen anyag koncepciója, mint a tesztnek vagy egy ph-s bemutatónak.
    ad 3: Elég sok infó elhangzott benne azzal kapcsolatban, hogy milyen a hangzás, mennyire kényelmes, milyen a mikrofon...de ezek szerint ezeken mind átsiklottál - valószínűleg mert úgy olvastad, mint viszonteladói leírás.

    De a lényegre térve...egy kicsit sarkítani fogok: fel tudod tenni a fejedre és szól, tehát bármit meg tudsz hallgatni :)) De ez egy gamer fejhallgató, arra jó főként, amire kitalálták, engem zenénél meg filmnél zavar ennyi mély. Kérdés, hogy mást zavar-e, mert van akit csak az érdekel, hogy leszakadjon a feje a basszustól. Akinek számít, hogy milyen a tere, hol a színpad, nos az nem ezt keresi.

    Ha nem sarkítok: nem szoktunk headsetet tesztelni alaposabban, mivel mindenkinek mások a preferenciái, más a fejformája, mást tart kényelmesnek és még tovább megyek: mindenkinek más a hallása. Szóval a fejhallgató tesztelés baromi szubjektív műfaj, mérések nélkül meg pláne. Plusz nem ez a szakterületünk, nem cserélgetjük nap mint nap a fejhallgatóinkat (engem 5 évig szolgál ki egy adott cucc általában) és nem áll rendelkezésre millió meg egy referencia sem, tehát ítéletet így nem tudunk mondani. fi:zi'k és a többiek akik ebben utaznak elhiszem, hogy jobban vágják a témát, de nekik van nagyobb összehasonlítási alapjuk :R .

    Ettől függetlenül bármilyen kérdésed van privátban szívesen válaszolok, itt van még nálam a termék. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • Daywalker

    addikt

    válasz Lomha 8V #26 üzenetére

    Ok, semmi probléma természetesen, az időjárás a hibás ;] . Én köszönöm a visszajelzést, legközelebb már tudom, hogy mire helyezzem a hangsúlyt egy hasonló termék leírásánál, mert mindig van mit tanulnunk ;) :R

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák