Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rauschie

    senior tag

    válasz nednez #18 üzenetére

    Egyetértek. Sosem értettem, hogy ha egy cég ért a hűtőgyártáshoz, mert az AC hűtői jók, akkor mi a náthásnak kezd el hangfalat meg gamer egeret gyártani? Könyörgöm, 5 centis hangszóró a fejhallgatómban van. Arról nem beszélve, hogy rondák. Tuti ebben van a profit (hazudtam amikor azt mondtam, nem értem, inkább azt kellett volna írjam: nem tetszik, de nem én vagyok a célközönség), de ez akkor is furcsa. Az AC a hűtők között azok közé a cégek közé tartozott, akik tényleg jó cuccokat árultak tök elfogadható áron. Milyen coolert lehetett venni a freezer64pro érában annyiért? Annál csendesebbet még most se nagyon, csak passzívat, szóval én azt a mentalitást láttam, hogy adjunk el tényleg jó terméket elfogadható áron, és viszik majd mint a cukrot, vitték is, amennyire a fórum alapján meg tudom ítélni. Oké hogy ezeket a hangszórókat látatlanban szidom árcédula nélkül, de egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt kell csinálni.

    szerk.: Van árcédula, ráadásul egész elfogadható. Ha e mellé tűrhető hang társul akkor oké, de akkor is ronda. (most hagyjuk, mi a tűrhető hang, valószínűleg egyik sem nekem készült, de az első tényleg olcsó, ha egy 2.0-s sarkiszámtechboltos 3ezer ft-os aktív speakerpárhoz képest érezhető javulás, akkor miért ne? (De akkor is gyártsanak inkább hűtőt....)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák