Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Pyzoo

Pyzoo
(aktív tag)

A design az rendben van de hallani jó lenne őket.....
Mondjuk engem igazán csak az "S362" érdekelne.

[ Szerkesztve ]

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#2) Valdez

Valdez
(őstag)

A 361 lehet, hogy jobb is pedig, eleve erősebbek a szatellitek. 40+2x18= 76watt

Az s362 pedig 50+2x12=74watt.

(#3) shteer

shteer
(félisten)

sub-ok anyaga? mert mind műanyagnak látszik :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#4) Boxi88

Boxi88
(őstag)

Az Arctic Sound S161-nak elég érdekes formája van, de biztos szépen szól mind... :K

(#5) dudika10

dudika10
(veterán)

" míg a kés kisebb"

t kisebb.

És fülhallgató kimenet van nem pedig bemenet.
Gyorsan átfutva a cikket ezek szemet szúrtak.

Hangszórók pedig nem igazán hoznak lázba.

(#6) Neovenator

Neovenator
(aktív tag)

Jesszus, de ízléstelenek egytől egyig...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#7) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Baromira nem tetszik :(

nothing is true everything is permitted..

(#8) fricz19 válasza Sicilian (#7) üzenetére

fricz19
(őstag)

+1
mind ronda...

(#9) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

Ezek hány pálcásak? :)
Céllövöldében látni ilyeneket...

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#10) Gabrika

Gabrika
(tag)

ha úgy szólnak, ahogy kinéznek, akkor csak a pittyegők és bummbummolók táborát gyarapítják,
bár az aktív hangrendszerek alapvetően persze erre készülnek, úgyhogy badarság többet várni tőlük, nem ezek lesznek a ritka kivételek :(((

[ Szerkesztve ]

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

(#11) Góliát

Góliát
(senior tag)

Nekem nem számít a forma, ha odabasz a hangminőség! A mostanit sem nagyon nézegetem. A mély, a számítógépasztal mellett csücsül, a másik kettő sugárzó pedig szépen beolvad:
- a külső merevlemezbe
- a telefonba
- virágtartó és sörösüveg.
Szóval csak akkor veszem észre, ha kell! :))

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#12) PuMbA válasza Gabrika (#10) üzenetére

PuMbA
(félisten)

"ha úgy szólnak, ahogy kinéznek, akkor csak a pittyegők és bummbummolók táborát gyarapítják,"

Biztos, hogy úgy szólnak. A szatelitekben van egy 5 centis hangszóró, a súlyúk meg vagy fél kiló lehet.

(#13) LackoMester

LackoMester
(addikt)

Már Arctic-nál is próbálkoznak mindennel. :P Ennyi pénzért már valamivel komolyabb ( Logitech, Creative) cuccokat lehet venni. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) maláj

maláj
(őstag)

az Arctic Sound S361 tetszik bár műanyag dobozban ... :U
20k körüli ár (mire ideér lesz az 25 is ;]) - hát nemtudom, hallani kellene

ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik :DDD

(#15) audi100td

audi100td
(nagyúr)

kinai tömegkacat :U

(#16) hibavissza

hibavissza
(addikt)

amíg van lószar, addig van veréb is...másrészt a tömeg "zenei" igényét ezek is bőven kielégítik...ahol a lodzsitek meg a kreatív az etalon...

(#17) Gabrika válasza hibavissza (#16) üzenetére

Gabrika
(tag)

zenéről jobb nem is beszélni, inkább cod alatt legyen nagy puff, másokor megy cicergés - szerintem ennyi

egyszer régen én is bepróbálkoztam egy altec fx4021-el de azóta is itt porosodik a sarokban, nagyon kevés volt az is

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

(#18) nednez

nednez
(tag)

Kár ilyen cuccokkal elrontani az eddig hírnevet :W
De ez nem csak a hangszórókra vonatkozik az újabban kijött baromságokra is...

(#19) rauschie válasza nednez (#18) üzenetére

rauschie
(senior tag)

Egyetértek. Sosem értettem, hogy ha egy cég ért a hűtőgyártáshoz, mert az AC hűtői jók, akkor mi a náthásnak kezd el hangfalat meg gamer egeret gyártani? Könyörgöm, 5 centis hangszóró a fejhallgatómban van. Arról nem beszélve, hogy rondák. Tuti ebben van a profit (hazudtam amikor azt mondtam, nem értem, inkább azt kellett volna írjam: nem tetszik, de nem én vagyok a célközönség), de ez akkor is furcsa. Az AC a hűtők között azok közé a cégek közé tartozott, akik tényleg jó cuccokat árultak tök elfogadható áron. Milyen coolert lehetett venni a freezer64pro érában annyiért? Annál csendesebbet még most se nagyon, csak passzívat, szóval én azt a mentalitást láttam, hogy adjunk el tényleg jó terméket elfogadható áron, és viszik majd mint a cukrot, vitték is, amennyire a fórum alapján meg tudom ítélni. Oké hogy ezeket a hangszórókat látatlanban szidom árcédula nélkül, de egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt kell csinálni.

szerk.: Van árcédula, ráadásul egész elfogadható. Ha e mellé tűrhető hang társul akkor oké, de akkor is ronda. (most hagyjuk, mi a tűrhető hang, valószínűleg egyik sem nekem készült, de az első tényleg olcsó, ha egy 2.0-s sarkiszámtechboltos 3ezer ft-os aktív speakerpárhoz képest érezhető javulás, akkor miért ne? (De akkor is gyártsanak inkább hűtőt....)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.