Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Mymelody #18 üzenetére

    Nézd meg az adatlapomon, hogy milyen teló(i)m van(nak). Egyik sem okostelefon, netezni, filmet nézni mindkettőn lehet, de szinte soha nem szoktam. Egyébként a nem érintős Nokiát imádom (ez a céges), az csak telefon, és kész! De simán elmegy 7-8 napot egy feltöltéssel, napi 10-15 beszélgetéssel. Mindig, mindenütt van térerő, nagyon jó a hangja és szinte tönkretehetetlen (fémből van a burkolata). Amúgy meg egy lenézett "szar", pedig munkaeszköznek az ilyen való.
    A "kütyübuziságomat" az asztali PC körül szoktam kiélni..., meg a HiFi-zésben és a fotózásban. Ennyi...

    (#21) .mf : Én még a (szintén céges) netbookot sem szeretem az 1024x600-as felbontású kijelzője miatt, mert mind a weblapokat, mind az Excel-táblázatokat folyamatosan görgetni kell, mert semmi komolyabb dolog nem fér el a kijelzőn. Ha nagyobb felbontású volna (esetleg 12"-os) akkor nem volna vele semmi gondom sem. Számomra elképzelhetetlen, hogy ennél kisebb felbontású bármivel netezzek... mert kényelmetlen és zavaró számomra.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák