Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hor1zoR

    újonc

    Én nem tartom fölöslegesnek a 16 gb-os verziót. Hisz oké, hogy 4k, oké, hogy illene ebbe az árkategóriába már 32 gb-ról indítani. De még mindig nagyon sok olyan vásárló van, akinek nincs szüksége a nagyobb tárhelyre, mivel nem akar vele se 4k-ba videózni, se teleszórni mindenféle "okos" alkalmazással. Csak akar egy telefont ami az általános célokat kielégíti. Mint pl: emailezgetés, zenehallgatás böngészgetés néha egy-egy jobb pillanatot lekapni, stb. Egy átlag felhasználó erre használja, és erre teljesen elég a 16 gb. Aki kreatívabb, céltudatosabb felhasználásra vesz iPhone-t az meg ugyis ki fogja fizetni a felárat a nagyobb tárhelyért. Én elég sokmindenre használom a 16 gb-os 5S-em, mégis 2-3 gb mindig szabadon van. Pedig rengeteg zenét, appot és fotót tárolok rajta.

    De aki ne ért ezzel egyet, annak csak azt tudom mondani, hogy ha ő jobban alszik attól, hogy a tárhely fele mindig szabadon van akkor nyugodtan ossza az észt, hogy a 16 gb felháborító. Akinek meg valósan kell a nagyobb tárhely az meg úgyis rászán még annyival többet :)

    [ Szerkesztve ]

  • hor1zoR

    újonc

    válasz #82729984 #598 üzenetére

    Ez igaz! De én úgy gondolom mindennek meg van a maga oka. Az S6-ba se kerűlt sd foglalat, arra hivatkozva, hogy a belső tárhelyből olyan gyorsan ír és olvas, hogy egy sd kártya csak rontana ezen. De ez csak egy példa, rengeteg nem bővíthető készülék van android berkeken belűl is. Nyilván almáéknál is meg van rá az ok, csak nem kötik az ember orrára. Az NFC, meg hasonló fícsörök meglétével vagy nem meglétével kapcsolatban is ugyan ezt gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák