Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz antikomcsi #48 üzenetére

    Nekem ott volna a problémám, hogy az egyik kollégám megkért, rakjak össze neki egy gépet, költséghatékonyan. Netre, filmre, és némi játékra is használná, persze nem elvakult szinten, és nem is a legújabbakat Full HD fölött.

    Régebben (aug. közepén kb.) kaptam ajánlást egy FM1-es gépre, és az egész meg is állt volna 85-90K körül. Viszont azt ugye már lehetett tudni, hogy maga a platform halott, és ezért javasoltam neki, hogy várjon a Trinity-re, mit hoz. Nem is amiatt, hogy bővítgetné meg folyamatosan fejlesztené, hanem azért, mert nem vagyok arról meggyőződve, hogy ha pl. kihal alóla 1 év múlva az alaplap, kap-e másik FM1-et (és úgy kap-e, hogy nem kell a fél országot feltúrni érte, lévén hogy az ország keleti felén él, és falusi).

    Szóval arra próbálok kilyukadni, hogy ha valaki nem fejleszt, akkor okés lehet az FM1, de mi a helyzet akkor, ha cserés lesz valamilyen főalkatrész? Trinity még egy darabig lesz...és ha sikerül hasonló, 85K körül kihozni egy konfigot neki, akkor alighanem az lenne a befutó :K

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • frescho

    addikt

    válasz antikomcsi #48 üzenetére

    Felreertettem, amit leirt.

    1-2 honap es az arkulonseg eltunik. Annyit pedig siman ki lehet varni, ha eddig eleg volt a 754.

    Abu85: Ez azt is jelenti, hogy parhuzamosan lesz AM3+ es FM2 vonal. nem tervezik valahol az egyesitesuket? Mert igy erosebb gephez lap+APU csere szukseges. Igaz, ez a felhasznalok 80-90%-at nem fogja erinteni.

    [ Szerkesztve ]

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák