Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz MongolZ #70 üzenetére

    "A full load fogyasztását vesd össze a kokurencia teljesítményével is..."

    Egyetértek. De ezt valahogy egyik tesztben sem emelték ki. Még itt a PH!-n is negatívan nyilatkoztak a full load alatti teljesítményről... hogy a konkurenciának alacsonyabb... Ja igen az, de a Trinity magasabb fps-eket produkált mint a konkurencia... Nem is kicsit. És igen, ahogy mondod ezt valamiért az összes tesztben elfelejtették figyelembe venni.

    "Persze, csak ezeket nagyon kevesen engedhetik meg maguknak."

    Igen, csak mondom ha nagyon akarok játszani, komolyabb szinten akkor ilyen konfigot veszek. Meg persze nyilván ilyen konfigot 3-4 évente egyszer vesz az ember. És meg lehet úszni olcsóbban is.
    Nem tudom mért, nekem valahogy nagyon egymás ellentéte az energiatakarékos, gazdaságos PC meg a tuningolás. :) Ezért csodálkozom h a trinityt mindenki tuningolni akarja. :D

    Kíváncsi vagyok az első Rich tesztekre, no meg az árakra. Még egy hetet várok, hátha addig kiderül valami. Aztán ha semmi, akkor megrendelem az 5800k-t azt viszlát. A jelenlegi E6600 + 9800GTX-nél kb 3x lesz erősebb úgy összességében. Én ezzel is megelégszem. :) De ha a Richland mégtakarékosabb, esetleg még kiforrottabb lenne hasonló árért.... De gondolom itt nem úgy megy, mint az iPhone-nál, hogy az előd olcsóbb lesz az utód meg megkapja a korábbi árat... :U

Új hozzászólás Aktív témák