Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz canniball #17 üzenetére

    +1

    Szerintem ugyanaz a gyártmányú Asrock-od van neked is, mint nekem, és dettó ugyanaz a szitu: 1333MHz-es DDR3-mal müxik. Szóval nem hinném, hogy ez akkora újítás lesz...

    BoC1ka: szerintem a kolléga a túlárazást (és nem a drágaságot!) rótta fel... Tehát ehhez az ár/érték arányhoz képest. És valóban: egy kissé mintha "karcsú" lenne a teljesítmény. Megmondom az őszintét: egy Core2Duo-s rendszert cseréltem le (komplett gép: 65W) erre az Asrockra (komplett gép: 36W). Még anyagilag is jól jöttem ki, mert a régi cuccokból kitermeltem 37eFt-ot, míg az Asrock-ot használtan megvettem 19e-rt és 8200Ft volt a 2x2048 DDR3... Még maradt is lóvé! ;]

    Csak hát a teljesítménye látványosan gyatrább... Most nem fikázni akarom, csak egy kicsit csalódtam. Persze most lehet itt jönni a fogyasztással, meg minden, de amikor egy Firefox-ot elindít a user, és szó szerint várni kell amíg bejön... (Alapból 30-35%-os CPU terheltséget mutat a Win7...)

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák