Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz baitsee23 #286 üzenetére

    Már többször írtam róla. Mostanában minden reggel megcsinálja (bő 1 hete frissült a firmware), talán Zepp csatlakozástól? Ezelőtt random jött elő. Egyébként nem kell reboot, mert csak lekapcsol. Lehúzod a menüt, ismét aktiválod az aut. fényerőt, onnantól jó. A világítás.

    padi68: Nem fogsz örülni annak sem. :D "katonai védelemmel és remek üzemidővel megalapoz az extrém túratávoknak vagy az egész napos síelésnek – hogy aztán elhasajlon zárt rendszerével és épp terepen alkalmatlan térképével"

    És akkor még ott a trükk, hogy az ilyen órák/karkötők bizonyos funkciói csak saját gyártmányú telefonokon elérhetők. De keresgélj csak, én fél év és egy Stratos 3-as hibás döntés után jutottam el a T-Rexig azon az alapon, hogy ennyiért már lehet szar is, legalább pöpec óralapjai (azért a Pro-éra frissíthetnék a gagyi gyárit) vannak, és még érintésérzékenyek is. :D

    Ja, a fostalicska. :((( Reggeli gyaloglás, OK. 1. tekerés (3km) OK. Gyúrás OK. 2. tekerés (15km) minden előbbi után az óra szerint 52-73BPM szívritmussal fél óráig (közben ránéztem 2*, ellenőriztem, hogy rendesen feküdjön a karomon), aztán felugrott 130-140-es sávba a maradék bő 10 percre. :W Sebesség közben 25-35km/h (-forgalmi okból megállások), ellenszél, emelkedőkkel. "Mért" is vagy 265kcal-t 6-700 helyett. :((
    Vagy én vagyok qrwa kemény, hogy lenyomok fél óra szél ellen tekerést 1ó edzés után, szél ellen 60-70-es pulzussal 28km/h átlaggal, mire működni kezdene a szívem. :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák