Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    Nekem volt egy szívroham szerű rosszullét is a tescós energiaital miatt, persze előtte jól felbaszott a haver mert x360-al toltunk az uefa euro-t és jól kikaptam. Ezeket a cukros szarokat ha teljesen elhagyja az ember sokat lehet fogyni. Nekem 23 kg jött le 1 év alatt, persze diéta meg fegyenc eddzés is megvolt közben. Néha hetente max 1x így is veszek egy moster rippert- mert lehetetlenül jó íze van. Hidd el így sokkal több az energia. Majdnem 100 kilósan alig birtam felmászni a dombtetőre ahol volt az albérletem Gödöllőn, miután lefogytam meg sem kottyant. Most a lakás is dombon van és tele pakolt nehéz bevásárlós szatyrokkal mind a két kézben, a domb sem okoz gondot, meg a 2 emelet lépcsőzés sem. Nem kell futni kövéren stb. Okosan megtervezve lehet ám kalóriákat égetni otthon is. Abonett kenyérre kell váltani fehéret el kell felejteni. Aztán a csak hal meg csirke, pulykahús lehet, meg lehetőleg semmi konzerv kaja. Főzni kell lehetőleg zsírszegény kajákat, sok zöldséget, gyümölcsöt kell enni. Aztán lehet úgy edzeni hogy felűléseket csinálsz. Mindig annyit amennyit bírsz és még jól esik. És kb hetente, két hetente duplázod a mennyiséget. Pl 2 hétig csinálsz 20-at aztán 40-et stb. Én így jutottam el 600 felűlésig jó pár hónap alatt. Karra is jó eddzeni. Fekvőtámasz simán a földön, aztán nehezített fekvő, ágy szélére felrakva a lábakat. 200-ig jutottam rövid szériákkal 1-2 perc pihenőkkel. Persze itt jóval nehezebb volt a fejlődés mert sok fehérjét kellett bevinni amit, fehérjedús étrend kiegészítővel pótoltam. Vízzel fel kellett hígítani a csoki ízű barna port. Elsőnek tejjel csináltam de az nem volt jó mert a tej megakadályozta hogy beépüljön rendesen a fehérje az izmokba. Ez nem koksz volt. Aztán a rendes felűlést felváltotta a hasprés, ez sokkal erősebben megdolgoztatta a teljes hasizomzatot. A guggolást is bevettem végül a programomba. Azóta is tartom a súlyomat ami 70 kg. 8 hónapja abbahagytam az eddzést. A napi 8 óra szaladgálás a munkahelyen fitten tart meg a 8-30 kg cuccok emelgetése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák