Hirdetés

Aktív témák

  • válasz lo_jo #1349 üzenetére

    Na, akkor egyvalamit tisztázzunk jó? Senki nem fog itt neked hazudni! Én pláne nem! Az ismerősöm egyetemi tanár, évek óta kint él a barátnőjével Bangkokban. Ő sem fog nekem, se neked hazudni. Be vannak "zárva" hetek óta a szállodába, nem tudnak elmenni onnan. Sz@rban vannak! Thaiföldre akartak volna menni, de drága és már nem is biztos, hogy kellene menni, mert ott is helyzet van. Naponta beszélünk messenger-en, megoszt velem ottani megjelenő online cikkeket és amiket hall, tapasztal. És én is megosztom vele, hogy itthon milyen cikkek jelennek meg. Senki egy szóval nem mondta, hogy a kép Bangkokban van. Egy cikkből van, ami írja, hogy kevés ember van az utcákon, az a cikk ezt a kettő képet közölte. Sok minden mást cikket is megoszt velem, például ma azt is, hogy egy magyar meghalt kint, de azt nem osztottam meg itt, mert nem tartozik a vírushoz. Abba lehet hagyni a forumtársak b@szogatását. Qrvára lesz elég más bajunk is itthon, ez miatt a sz@ros vírus miatt. Többek közt tutira meghal a nagyim is, mert beteges, és nem fogja látni az dédunokáját. Apámról nem is beszélve, 76 éves és peace maker-e van, stb.

    Nekem nincs pénzem, nincs hatalmam, nincs kocsim sem, albérletben lakom. Csak egy szaros robogóm. De egy valamim van: a szavam. Én sohasem hazudok! Meg van értve lo_jo??

    (Mondjuk ezért nincs is semmim, mert sosem hazudok.)

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Aktív témák