Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DuplaZso

    aktív tag

    válasz MegalodonS #89 üzenetére

    Sarkítasz ? Sarkítok én is. Ferdítesz ? Én is meg tudom tenni.

    Csak olyan laptoppal lehet repülőre szállni, amelyik a játék alatt nyújtott cirka egy órányi (ha egyáltalán akkora terhelésnél van annyi) üzemidő alatt megsüti a combod, de legalábbis kivasalja az élt a nadrágodból, és azbesztkesztyűben érdemes a tapipadján bogarászni. Azok, akik repülőgépen utazva laptopot használnak, azoknak mindnek Crysist a hátán elvivő, 1 órát nem meghaladó üzemidejű szerkezet az egyetlen szóbajöhető reális alternatíva.

    Én is örülnék, ha megengedhetném magamnak, hogy a 8800GTS képét 24 collon leshessem, de az átlag juzer nem ilyen hardverelemekkel rendelkezik. Örülj, hogy neked megadatott, de ne képzeld azt, hogy másnak is ilyen elvárásai/lehetőségei vannak ! Érdekes felvetés volt ez az egész a részedről.
    A mobil, DTR és géjmer laposok, valamint a desktop gépek használata közt azért akad némi differencia. Alapvetően ezek összekeverése az, ami számomra kitűnik a reakciódból.

    Más : van egyáltalán "kettőhúsz" a repcsiken ? Én úgy tudom (sosem repültem, másként nem kérdezném) ott 400Hz-es infrastruktúra van kiépítve, és a 115/230-as 50/60 Hz-es, szokványos berendezések - pláne utas szinten - nem is támogatottak. Vagy mégis van valami ilyen lehetőség ?

  • #16820480

    törölt tag

    válasz MegalodonS #91 üzenetére

    ezzel most kb bebizonyítottad, hogy feleselgesek a nagy kijelzős gamer laptopok :)
    ha régebbi, nem erőforrásigényes stratégiai játékkal akarsz játszani, arra egy akármilyen cpu és egy integrált vga is elég, nem is beszélve a dvd nézésről. ráadásul ilyen esetben elképzelhető, hogy 3-4 óránál is többet bír a gép használat közben, különösen nagyobb/pótakksiról. ráadásul repülőn, mivel a hely szűke miatt amúgy is kb 30-40 centiről nézed a képernyőt, egy 12"-os gép is jó megoldás.

    én repülőn még nem láttam standard 220-as csatlakozót, csak tőlünk valamivel nyugatabbra ez ES jellegű vonatokon.

Új hozzászólás Aktív témák