Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuri

    csendes tag

    Nekem ilyen telefonom van, de amúgy az elég nagy tévedés hogy nincs rajta facebook, de mind1. Mondjuk ahogy a képeken láttam a teszt telefon vodás, az enyém viszont t-mobilos. és ha az ember bemegy a legutolsó menüpontba(menürend.) ott viszonylag lent van egy facebook és twitter menüpont is csak ezek nincsenek alapértelmezetten a menübe rakva. És a wap menüponton belül a címre ugrás almenühöz egyszerűen be kell írni. De szerintem nem kicsik a gombok (mondjuk én 8.-ba járó lány vagyok XD), de a funkciógombok szerintem világítás nélkül is megtalálhatók. És ahhoz hogy az ember leszedje a hátlapot nem kell hogy lejöjjön a körme, mert a telefonon felülről nézve bal oldalon a sarkán van egy kis bemélyedés és ott kell kinyitni és oda lehet tenni a lifegőt is a telóra, legalábbis az enyém ilyen. És sose értettem mért jó az "okostelefon", arra a számítógép való és ma már 70 000 Ft-ért is kapható laptop, amely kb. A4-es lap méretű. Nekem megfelel ez a telefon, de nem kell rögtön leszólni azt ami esetleg nem "hipermodern". És nem a szakértelmedet akarom kritizálni, de azért ennyire nem szar ez a telefon. Most attól hogy nincs érintőképernyője és nem androidos attól még lehet vele telefonálni. Meg fura nekem nem csúszott ki a telefon a kezemből, pedig ugyanolyan anyagból van szerintem. Meg ezzel a gyártó nem a nagymenő üzletembereket, hanem talán pont az én korosztályomat célozta meg és szerintem erre a célra tök jó és a félretett zsebpénzből is megvehető. És ezt egy külföldi internetes honlapon is írták. Lehet hogy a reklámok csak a hülye "okostelefonokról" szólnak (XD), de nem tűntek el a közönségesek sem. És szerintem ha az ember nappal megtanulja használni a qwerty-t akkor a homályos világítás sötétben nem jelenthet gondot. És minél sötétebb van annál jobbnak tűnik, akármilyen halvány is. És gondolom neked androidos okostelefonod van, de attól még a többi is lehet jó. És engem érdekelne, hogy ezekkel a mai szupertelefonokkal lehet-e egyáltalán telefonálni. Ismétlem nem kérdőjelezem meg a hozzáértésedet, de ez azért nagyon negatív cikk lett. És azért van millió féle telefon, hogy mindenki megtalálja a neki valót. :)) És a t-mobilosban van magyar nyelv is :D Szóval talán van kis különbség a vodás és a t-mobilos között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák