Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz #69059072 #27 üzenetére

    A vita tárgyától függetlenül szólaltam fel az alpári stílus ellen. A hozzászólásaim tartalmilag ahhoz kapcsolódtak leginkább. Máshogy is lehet rendezni a dolgokat.

    Egyébként nem, nem értek én se egyet azzal a sajnálatos iránnyal, ami manapság zajlik. Sokkal több személyes kapcsolatteremtésre lenne szükség és kevesebb facebook és társaira. Illetve felőlem meg is szűnhetne az összes, csöppet sem hiányozna. 36 éves vagyok. Én még a homokozóban szocializálódtam és nem a monitor előtt. Elszomorító, ami manapság zajlik.

    Egyébként szerintem pont hogy nem az említett játék tágítja a szakadékot az emberek között, legalábbis önmagában biztos nem (valószínűleg a lányok sem Zeldáznak az asztalnál), hanem a facebook-hoz hasonló oldalak. A mi időnkben is volt Tetris, meg Gameboy, de ettől a kapcsolatok még épültek, sőt. Együtt tök jókat játszottunk haverokkal húszon éves korunkban. Ha meguntuk (mert 1-2 óra alatt meguntuk), kártyáztunk, baromkodtunk, biliárdoztunk, stb. Meg aztán manapság a digitális tartalmak és eszközök összessége és túlkínálata okozza a problémát együtt...TV+internet+facebook+konzol+tablet+telefon+fenetudjamégmi. Ezek így együtt már sok. Önmagában egyik sem életveszély szerintem (a facebook-on kívül :D ), főleg nem mértékkel. Nem kell a barlangba visszamászni, inkább ésszel és mértékkel kell élni a technikával.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák