Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Egon #28 üzenetére

    Én sem értem miért kell erőltetni ennyire ezt a széles kijelzőt, hacsak nem azért, hogy utánna vga-t is kelljen venni.
    Volt munkatársamnak is az volt a mániája, hogy egy 20-22-es széles képernyős moncsit vesz.
    Nem akartam beleszólni, csak annyit mondtam neki, hogy gondolja meg kétszer is, ha már játszik inkább egy 940bf féle monitort vegyen.
    Persze nem hitt nekem és megvette a szerinte bika vga-ja mellé a széles monitort, aztán csak nézett, hogy milyen torz a kép, és miért nem tud játszani a 9600xt-vel. Még mindíg nem érti, hogy ami ment 1024x768 ban eddig, az most miért nem megy 1680x1050-ben.

    És, hogy a hírhez is szóljak, szerintem kicsit sok a 150k egy lapért, mégha 2giga ramot adnak is mellé, főleg azért mert nekem 1333-as (ha jól emlékszem) ddr3 ram elég karcsúnak tűnik.
    Nem hiszem hogy ennél a szabványnál ez lesz a legnépszerűbb kategória, ez inkább olyannak tűnik nekem, mintha a ddr2-ből mindenki 533-ast vásárolna.

    szerk: off

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz Egon #28 üzenetére

    Ikonok mérete állítható, betűk mérete állítható (Vista alatt működik is rendesen). PH-t pl. 150 %-os nagyításban olvasok, de sok oldallal van ez még így, néha akár 200 % is bejátszik. Van viszont 1200 sorom, amit teljesn kihasználok, mivel a tálca és az eszköztárak oldalra vannak beállítva. Nem meggyőzni akarlak, csak rávilágítani, hogy nem akkora probléma, mint aminek az ember az elején gondolná.
    Emellett kaphatóak még normál kijelzővel laptopok, akinek fontos, az talál több márkát is (IBM/Lenovo, ASUS biztosan van).

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák