Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    Szép kezdet, jövőre kibérlik a mellette lévő helyiséget, és utána az egész áruházat.

    A szervizes tapasztalatok pedig igenis vegyesek, mert van hogy értelmes HD-est sikerül kifogni van hogy nem. :U

    Az hogy sikerül-e velük tényleges kapcsolatot felvenni az meghatározza hogy milyen szolgáltatást kapsz.

    Ha valami hónapokig tart az nem azt mutatja hogy Egyensúlyba lenne a szerviz teljesítménye a Felvett áruk menyiségével.
    Az más tészta ha "elveszik" hibaleírás és nem derül ki hogy hogyan lehet előhozni a hibát, vagy egyszerűen csak senki nem tudja neked megmondani hogy most hol lehet a géped és mi történik vele.

    Eddig nem sok dolgot kellett "garanciálisan-ügy-intéznem" de mivel mindig valami "nem hétköznapi" dolgot vásároltam mindig csak 2-3 hónap után javult meg vagy cserélődött ki.

    Ez ilyen, Türelemmel kell lenni és mindig 3 hónappal kell számolni. ennyi.

    Azt én sem szeretem ha hülyének néznek, és el akarnak nekem magyarázni valami hatalmas f@szságot.
    Addig kell őket Mail-en/Telefonon zaklatni amíg agyukra nem mész és végre foglalkoznak veled. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák