Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angyom

    tag

    Anno rommá fikázták a Vistát, de a 4 éves használata alatt egyszer nem fordult elő vele olyan, mint előtte az Xp-vel, mint: nem indul, nem ismer feli a meghajtókat, indításkor már le is áll a generchostprocess for win 32.exe és a többi ökörség exe. XP-t fél évente telepíthettem újra. A Vista úgy volt jó, ahogy. Minden ment rajta, kék halál mentes volt. Nem rámoltam tele toolbar-okkal és egyéb nyavalyákkal. Csak azért cseréltem le, mert piszok olcsó volt 8-ra váltani. A 7 pedig számomra nem nyújtott semmi pluszt, így ki is hagytam (na és a 30K-s ára miatt is)

    6K-ért vettem lemezes VUP win8-at és megérte. Nekem tetszik, nem izgat semmiféle főblogger meséje, hogy szar meg használhatatlan. Akkor nyomassa a Linuxot, ha nem tetszik neki. A Metro pedig olyan amilyen, vannak benne jó és hasznos programok, de alapban én sem használom. Start Menü 8 progival olyan mint a Vista/7 start, és asztalra bootol. Minden fut rajta hibátlanul mint anno a Vistában. Nincsenek extra igényeim, így számomra abszolúte használható oprendszer. Játékra és netre.

Új hozzászólás Aktív témák