Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    veterán

    válasz dezz #85 üzenetére

    Igen, ez volt a gondom, és amint lehetett LCD-re váltottam... és igen, a mozit sem bírom.

    Jó, hogy mindig kihagyod belőle a lényeget, hogy fokozatos kialvás... már legalább háromszor leírtam, hogy nem hirtelen váltásról beszélek... a tudományos tényednek meg inkább ellentmondott a kép, amit készíttettél velem.... így én mutattam bizonyítékot az állításom alátámasztására, te viszont azóta sem, csak közlöd, hogy ez tény, ami kb olyan érv, mint az "ez márpedig így van".... így ezt a vitát részemről befejeztem.

    A gyártó a profittal elégszik meg... amire nagyon nincs igény, és túl költséges lenne ezt felkelteni, azt hagyják a fenébe. (ugyebár a VHS is győzött, a 3D elbukott, stb... vagy nézheted a UPC-féle csoda digitális adást, ahol 2-2.5Mbit-es MPEG2 streamet képesek az ember képébe tolni az SD felbontású csatornáknál). Szerintem a 8K otthonra már bőven ilyen lesz, de pár év múlva visszatérhetünk rá, hogy vajon mekkora vásárlói rohamot okoz majd a 4K-ról való váltás... amíg ez nem derül ki, addig viszont mindketten csak tippelgetünk.

Új hozzászólás Aktív témák