Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz margithid #21 üzenetére

    Ázsiában és a világ más pontján nem kevesen laknak kis lakásban így nekik minden apró hely számít.

    Ez a gép ha nincs meghajtva úgy 100%-ban akkor biztos szinte hangtalan ha meg indul a böngésző meg fut pár program akkor sem lesz egyáltalán hangos. Legalábbis ezt a laptopos tapasztalataim alapján írom, mert ezek is kussban vannak míg csak netezget meg zenét hallgat az ember és még közben videótelefonál valakivel.

    Nem mindenki ért a gépekhez, és nem mindenki akar több időt tölteni annál egy gép vásárlása során mint hogy bemegy egy boltba megnézegeti az adott gépet majd oda hív egy bolti eladót és rámutat hogy neki az kell. Vagy webshop-ban megrendeli.

    Egyre kevesebb ember ért a számítógépekhez (hardver, szoftver), mert egyre kevésbé érdekli az embereket.
    Csak az a lényeg, hogy ha bekapcsolja működjön és azt tudja rajta csinálni amit szeretne.

    Múltkor olvastam egy autókkal folgalkozó oldalon, hogy amcsiban csökkent a fiatal sofőrök száma, mert egyre kevésbé érdekli őket a vezetés.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • siti

    senior tag

    válasz margithid #21 üzenetére

    "16 kg, vagyis nem hordozható"
    Nem is szokták hordozni, ez továbbra is asztali gép.
    "Mobil VGA van benne"
    limitálták a külső táppal az áram ellátást, nem mehet bele mégse xfire...
    "érintésérzékeny a monitor. Ezek minek?"
    Divat, Win8, jövő. 5 éve el se tudtuk képzelni a gomb nélküli telefont, meg ujjlenyomatos lesz, meg minek...
    "Olvasom ,hogy nem lehet hűtenni, de akkor igy felmerül a létjogosultsáa ennek a gépnek."
    QWE? sört se lehet hűteni, nincs rajta, ezen meg van, hűtés nélkül leolvadna azért.
    "Aki játszani akar (vagy erős VGA alapú dolgokat használni) az nem ilyet vesz, aki dizájngépet akar az se."

    Na most pont dizájnra bejön nekem (gusztus dolga), amit játszok arra jó is, cserélném az asztali gépet, mert kell a hely babaágy miatt, ez meg költözhetne a bárpult végébe.
    250k olyan gépet raksz össze, ami nem egybegép, vagy nem ekkora, ezt már kitárgyalták milliószor. menni fog az is? Jogos hogy laptopot is kapsz ilyen összegekért, ami játékra is jó, de akinek ilyen kell, meg fogja fizetni a felárat.

    (amúgy továbbra is várom a mátrixos zion control terem gépet, még akkor is ha érintőkijelzős. jó úton haladunk, csak még messze van)

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

  • Phvhun

    őstag

    válasz margithid #21 üzenetére

    Lehet hűteni mindent, csak ha nem 40w TDP-jű proci lenne benne, akkor már nehezebb lenne.

    "annyiért meg már mac-et vesz az ember."
    "Én nem értem ezeknek az egybegépeknek a lényegét."

    Azért egy hszben ellentmondani önmagadnak már teljesítmény.

    siti: kezdj el gyúrni rá, mert fél óra kalimpálás után nem fog tetszeni az az érzés, ami a kezedben lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák