Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    Biztosan vannak pozitív példák is. Itt a cégnél nálunk van vagy 100 Lenovo, a legtöbb a legaljából. Azoknak küldik rendesen, mindent láttak már: port, dzsuvát, forróságot, használták fagyban, sárban, dobálták, ejtették, stb. De érdekes módon nincs velük baj.
    Barátnőm kis Samsung-ja folyamatosan leesik, nyúzza, nem ért hozzá, üti-vágja és olyan, mint újkorában.

    Az első TM-em táskával együtt(!) ledölt az asztalról, rá a székre (40cm...) Eltörött a szanér mechanika: kitörött a fém a műanyagból, szétnyílt az egész. Utána elromlott benne a DVD-író. A festék lekopott (99% otthoni használat, asztalon), túlmelegedett, az akku tönkrement (pedig az első évben direkt kivettem). Folyton proszívóztam, tisztán tartottam, de hiába.
    Aztán megint úgy alakult, hogy 250e-ből kellene valami nagyon jót. Akkor egy 18,4"-os Aspire-re esett a választás, mert Radeon 4570 volt benne, ami akkoriban csak a 400e-es gépekben volt. 100% otthoni használattól zsanér eltörött, DVD-író elromlott, WLAN kártya beszart, LAN beszart. Minden alkotóeleme más volt már (márka és típus is különbözött), mint a TM-ben.

    Tehát maradhatunk újfent annyiban, hogy mindenki azt csinál, amit akar! :D

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Új hozzászólás Aktív témák