Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razzul

    senior tag

    válasz #16939776 #20 üzenetére

    Vannak ilyen játékok, csak ma már nem ezekről harsog a média. Nem konzolokra és mobilra gyártják őket és nem csapnak nekik hatalmas reklámkampányt. Meg kell találni őket.

    Stat crux dum volvitur orbis

  • sb

    veterán

    válasz #16939776 #20 üzenetére

    Úgy látom nagyrészt egyetértünk abban, hogy nem erre van igény, nem itt van könnyű pénz.
    Abban viszont vitatkoznék, hogy ez generációs probléma. Maximum csak félig.

    Szerintem - sajnos vagy szerencsére - van egy abszolút igényszint ami fölé az ember, fizikai, szellemi korlátai miatt nem fog menni. Vagy nem belátható időn belül. Pl. nekem is hiába sír az egyik szemem, hogy 20 éve nincs egy Transport Tycoonhoz vagy Settlers-hez hasonló összetettségű stratégia. Se időm se energiám nem lenne már rá. Gyereknek meg elég ugyanaz vagy a remake kis túlzással. :)

    Persze vannak újabb technológiák amik bejöhetnek, de az összetettségi szint nagyon nem változik attól, hogy 320x200-ban nyomtad 20 éve vagy most érintőképernyős UHD-n... vagy 20 év múlva hologramos kivetítőn. Más lesz, de ugyanaz.

    Hasonló ez szvsz ahhoz, hogy egy autóba is bekerül a huszonkettedik extra, de, hogy minden háztartásban 2db 400LE autó legyen a bevásárláshoz meg ovihoz... ez felesleges. Hiába indultunk a T modelltől.

    Persze ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne bődületeset előrelépni még és ne értékelnék "páran".
    Abban egyetértek Crytek-kel, hogy lehetőség azért lenne, és főleg nem a grafikában. Hogy ez mikor lenne átlagigény, azzal kapcsolatban már szkeptikus vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák