Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Oliverda #24 üzenetére

    Azt még el tudom képzelni, hogy az RD890 -- mint csúcs-NB -- erősen eltérő fejlesztés az IGP-shez képest. Azt már nehezebben, hogy a középkategóriás és a felsőkategóriás IGP-s NB külön lapkára épülne, miközben pl. az itteni táblázatban legalábbis a főbb pontokban megegyezik az RS880 és RS880D, csak az órajel tér el. (Az is megerősítést nyer, hogy a 785G = RS880, órajelben is.)

    (#22) daa-raa: Szerintem a #3-asnál véletlenül választ nyomtál új helyett, ezt "nem értette" Thrawn.

    (#25) Abu85: 3-4 frame késést még én is észreveszek, pedig nem vagyok egy nagy játékos... :)

    1 frame-nél nem lehet kisebb 1-1 GPU miatti lag. Tehát nem a(z emiatti) lag lesz kisebb (főleg nem úgy általában!), hanem az egyéb tényezők miatti lag lesz nagyobb, így ennek aránya (és így jelentősége) lesz kisebb...

    Végülis az lehet, hogy legalábbis az RD890 ilyen 'forradalmi' lesz.

    (#29): Nem feltétlenül! A mozgások időzítései (mennyi idő alatt ér egyik pontról a másikra, stb.) egyformák lehetnek, miközben a részletesség (fázisok száma) nagyobb. Már ha normálisan van megcsinálva a játékmotor. Persze egyszerűbb megoldás lekorlátozni egy alacsony és fix értékre a scene-update-rátát.

    ps. bocs, de az fps-t kisbetűvel kellene írni (mint a mértékegységek többségét, pl. bpp, stb.), az FPS meg egy szokásos rövidítésként inkább a First Person Shootert jelenti [az egy dolog, hogy mostanában divat az ilyen rövidítéseket is kisbetűvel írni].

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák