Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sucuka

    senior tag

    válasz katona.t #39 üzenetére

    Nos a két kérdére a válaszok:

    1. lásd az előző #30-as hsz.-t
    2. Mert ha csak az egyiket írom újra, pl a maint, akkor a backup-ba való automata klónozás során előfordulhat a cikkben említett törlési hiba, így amikor egy esetleges normál frissítéskor megint "elszáll" a main, akkor a hibás klónozás miatt, újra rosszul íródik vissz a backup-ból.

    Erre az a megoldás, hogy a programozó "becsülettel" kitörli a chip-et és 4X is! visszaellenőrzi, hogy minden sikeres volt.

    Más:

    Nekem most DFI lapom van, normál, egy FLASH-el felépített BIOS-ú, tehát engem nem véd (atomtámadás esetén sem :DD ) DualBIOS, viszont egy szóval sem említem hogy túl lenne lihegve ez a téma. Én is frissítettem már párszor (a hagyományos módon) BIOS-t, tényleg semmi ördöngősség nincs benne, de ha valaki arra lusta, hogy normálisan utánnanézzen a saját lapja gyártójának oldalán, hogy hogyan kell csinálni, és "elbaltázza" azt szeretettel várom :)

    A cikkel elsősorban azokat szeretném "megörvendeztetni" akiknek "Giga deszkájuk van, és szeretnék tudni, hogy mit is jelent ez. Persze nem azt mondom, hogy más ne is olvassa, hisz nekik is érdekes lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák