Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanye

    senior tag

    válasz emvy #45 üzenetére

    Modern cucc? Végül is nem tagadom, örülnék egy szénszálas váznak, csak a büdös életbe ki nem adnék érte annyit, amennyibe kerül. De ha már így belementünk: az évek alatt nyilván vehettem volna másik vázat is, de ha egyszer ez nekem TÖKÉLETESEN megfelel, mitöbb, sztem még JÓ is, akkor a fogyasztói társadalom tövig benyalhat. (Hozzáteszem: én ebbe a biciklibe már sok ezer kilométert tettem bele, szal nem a "bótba" járok vele.)
    De persze ha te úgy gondolod, hogy mindenki mindent a lehető legjobb anyagból gyárt, akkor hidd azt. Vagy lesd meg ezt.
    A CPU-val jönni pedig... Először szánalmasat akartam írni, de inkább maradjunk a meglehetősen érdekesnél. Majd ha egy Tour de France-os bringával négyszer gyorsabban tudok tekerni, mint a sajátommal, majd bőszen bólogatok a plasztikus hasonlatodhoz.

    Stern des Südens!

  • vanye

    senior tag

    válasz emvy #47 üzenetére

    No, látom, részben egyetértünk. De elegánsan átsiklottál afelett, hogy valójában nincs is rá szükségem. Azt feltételezni, hogy vmi csak azért nem kell, mert az embernek nincs rá pénze, baromság. Nincs feleslegesen elkölthető pénzem ManUnitedes éves bérletre sem, mégsem kellene még ingyen sem. De te valszeg nyálkahártyáig szívnád a kokót, ha a pénz nem számítana. Nyilván...
    Szívesen vennék egy linket, ami felfedi a videóban látható összes összeesküvés kamu jellegét, mert a véleményed kézzel fogható tények nélkül nekem édeskevés.

    [ Szerkesztve ]

    Stern des Südens!

  • vanye

    senior tag

    válasz emvy #49 üzenetére

    Inkább 10-ből 11-szer. :DDD Persze, ha egy árban lennének. Viccen kívül: ha lenne rá zsém egy olyanra, akkor is másra költeném az árát. Ugye a hardverektől jutottunk el idáig; kb. onnan, hogy a mostani hardverek többsége már mind megfizethető, s hozzá kellően erős, gyors, szép és ügyes, s néha már csak az emberi "kíváncsiság" űzi az embert, hogy még erősebbet, gyorsabbat, szebbet és ügyesebbet vegyen. Mert amúgy nem biztos, hogy kellene. Én is dillemmázok, hogy kell-e nekem négymagos proci vagy sem. Ha a szívemre teszem a kezem, akkor azt mondom: nem. Amúgy meg persze, hogyne kéne! ;]

    Stern des Südens!

Új hozzászólás Aktív témák