Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Crytek #5 üzenetére

    +1 :DDD

    csakdzsó: Nekem is így maradt meg, de pár hete néztem youtube videót, ahol ki volt maxolva, sőt még vmi mod is volt, szép-szép, de igazából 2007-ben ütött nagyot, bár szerintem jó pár helyen veri a motsani codokat-bfeket is. Jelenleg a legszebb game a Ryse szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz SylverR #25 üzenetére

    ,,Ha szépséget keresel ott van például a legújabb Sims epizód. Ha részletességet akkor a Skyrim. De már az Oblivion is ott volt a szeren. Ha fizikát akarsz, ismételten a TES széria utolsó két tagját lehet felhozni, vagy akár a GTA 4-et. "

    5 perce meredten bámulom a monitort, ennyi bullshitet 3 sorban még nem láttam :Y

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz sb #60 üzenetére

    Olvasd el a 25ös kommentet, aki szerint a Sims 4 szép játék, a fizika meg Tes-ben van azt nem érdemes komolyan venni. Nem tudom hogy értékelné egy Ryse grafikát, egy Source motoros játék (Half Life 2, Portal) fizikát na mind1, aki szerint a Sims 4 egy szép játék azzal ne akarj vitába szállni.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz BoneDragon #64 üzenetére

    Szerintem tényleg troll. Ilyennel jön, hogy szépek a színek a Simsben, ennyi erővel a WoW a legszebb játék, Naxramas, Eye of Eternity pár Outlandes terület, na azok szép színesek... Tárgyak nem szögletesek, mi hol az? Milyen csíkozódás? Troll vagy hülye nem tudom, de utóbbi durva lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz SylverR #67 üzenetére

    Hogyne érteném hogy mit mondasz, csak olyan baromságok hogy nem lehet irónia nélkül reagálni mert ha komolyan venném felmenne a pumpa ahogy azt látod a többi kollégánál.
    Vegyük át megint:

    - legszebb játék a szétmoddolt Skyrim >>> kérlek vess már egy pillantást a Ryse-ra, Crysis 3-ra, Metro Last Light felújított változatára.
    - Tes+gta 4 fizika >>> Ezer éves Half Life 2, Red Faction sorozat, és amúgy meg az autó szimulátorok
    - Sims 4 >> Édes Istenem... karakter modellek rajzfilmszerűek, de még azoknak is rondák... textúrák poligonjai nem erősek... Színátmenet? Könyörgök, ez egy játék nem kifestő, ha színátmenet kell tölts le valami trendi mobilos alkalmazást állítom hogy 0-ba verik a színátmenetét. Tárgyak nem szögletesek, hol azok??

    Szerintem egyszerűen neked az a problémád, hogy a csilivi grafikát összetéveszted a grafikával, lehet hogy a Sykrim szétmoddolva színesebb, de textúrák minőségben talán a Dragon Age Inquisition szintjén, vagy még azon sincs. Witcher 3 szintjén biztos nem.

    Az, hogy a Crysisban skripteltet a fa kidőlés az tény, de egyelőre minden játékban a fizika scritpelt,m nem is lehet máshogy, legalább ez van. Frosbite engine destruion 3.0 (vagy 2.0) modulja is csak szép script. 2007-ben az a játék korszakalkotó volt, most az hogy a talaj annyira nem szép hadd ne legyen már gáz 8 év után... Eltelt 8 év, és alig szebbek a játékok a Crysisnál, miközben nézz meg 99-es játékot a Crysishoz képest

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz SylverR #69 üzenetére

    Neked is egy kis értelmezési helyreigazítás, vagyis a csilivilli grafika alatt a köznyelv az ázsiai stílusú színkavalkádot érti, nem azt, hogy valami olyan atom realisztikusan akar kinézni mint a Crysis vagy a Ryse. A szétmoddolt Skyrimre nem mondja azt az ember, hogy fotóorealisztikus, csak hogy szép, de ettől még olyan mint egy zsírkréta rajz, jól néz ki, de ettől még a valóságtól távol áll, nálam az a szép játék egy AAA címnél, ami minél inkább közelít a valósághoz. A Ryse már nagyon közel van, most már csak egy normális játékot kéne csinálni ilyen látvánnyal.

    ,,Régebben szögletesek voltak a játékokban az apróbb tárgyak, vagy élőlények. Szimplán leírtam miért szép."

    Remek, most már pedig nem nem szögletesek, és ettől még mai szinten a Sims 4 sehol nem szép játék (inkább egy ordas nagy lehúzás, de ez nem ide tartozik)

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Reggie0 #72 üzenetére

    :DDD

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák