Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz geezer #28 üzenetére

    Pont besz..rt a kindle 3-m, 4 hónappal a garancia lejárta után. Ha nem tudom megheggeszteni valahogy (örökciklusba került, mindig elakad boot közben és újra, állítólag szoftveres hiba, de olyant is hallottam, hogy túl sokáig nyomtam a lapozó gombot és attól megőrül a kindle, azért "fasza" gép ez, hogy szoftveresen, gomb nyomkodással az örök vadászmezőkre lehet küldeni...) és állítólag a csere is 70-80 dollár, ha nagyon ugatok, mert ugye garancia az nincs, de tudhatnak a hibáról, mert aki sokat ugat, annak felajánlják a cserét, na majd meglátom.

    De akkor minek cseréljem, rendelek újat inkább.

    Nincs vmi trükk, hogy a 69 dollárost is meg lehessen innen rendelni? Engem nem zavarnának a reklámok.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Sir Ny #40 üzenetére

    szerinted?

    nem kell azért mindenkit sik hülyének nézni, feltúrtam a netet a megoldás után, de bármit javasoltak nem működik

    a kindle le volt rakva az asztalra, lehet, hogy véletlen a lapozó gombra tettem a lábast és így lenyomva maradt (olvastam, hogy ez okozhat halált, ha túl sokáig van lenyomva vagy túl gyorsan lapoz vki), a gyerekkel foglalkoztam kb 3 percet és visszaültem, továbblapoztam, eddig ok volt, aztán halál, lefagyott, újraindítás a hard resettel és lefagy boot közben, megy a csík aztán megáll és újra bootol előről

    ez szoftveres bug és nagyon durva, hogy semmit nem lehet vele kezdeni, főleg ami dühit, hogy garanica után pár hónappal történt

Új hozzászólás Aktív témák