Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Komolyan nem tudom mit érezzek ilyenkor, amikor a 3G hellyel közel még OK, de még egyszer sem próbálhattam ki a 4G-t. Vodafone-os vagyok és a havi 1GB mobilnet áráért kicsit több lehet az elvárás, és még így is jobb mint a telenor.
    T-ről nem tudok nyilatkozni, mert nem volt soha náluk előfizetésem, de nem is lesz hozzájuk soha közöm, mert egy undorító retek cég. 2ÉV! után elismerték hogy hibáztak és duplán kellett fizetnünk a TV+internet-ért, és volt pofájuk felajánlani hogy akkor most nem kell kifizetni a következő x havidíjat, amellett hogy egyre kevesebb csatorna volt, és nem a retekklub vagy a hasonlók tűntek el hanem az értelmesebb kategória. Másnap megköttetett a szerződés a Digivel, 5ezerrel olcsóbban 15 helyett 80-as net + 40 csatorna. Inkább lennék Tesco-mobile-os mint még egyszer ez a.....

    Valaki tud valami infót hogy mikor lesz legalább Budapesten rendes 4G lefedettsége a Vodának? :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Dovloran #9 üzenetére

    Igen, és azon van a hangsúly, hogy LASSAN. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák