Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Tüzi #23 üzenetére

    Azt a részét nem tudom, hogy ilyen esetben mi történik a VR cucchoz való hozzáféréssel. De amúgy is honnan állapítják meg, hogy kamu a fiók, nem valósak az adatok, vagy bármiben ferdítettél? A tapasztalat azt mutatja, hogy mivel ezt nem is tudják megállapítani, ezért csak azt törlik, ami kirívóan hamis, vagy ami olyan tartalmat oszt meg.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

  • bteebi

    veterán

    válasz Tüzi #77 üzenetére

    Épp ez a jó az IoT-ban, meg abban, ha a budikefe is elektromos lesz. Ha Elonnak egy szar napja van, vagy az egyik kirúgott rencergazda bosszúból leönti Starbucks-os cappuccinoval az egyik szervert, akkor megáll az összes Tesla... :U

    Én annak idején kitaláltam, hogy milyen csomagokat ajánlanék a BMW helyében. Komfort csomag: télen bekapcsolhatod a fűtést, nyáron meg ki.

    Komfort extra: A klímát 9 óra és délután 5 között használhatod, de csak 19 és 23°C közé állíthatod. Az extra gold csomagban idő és hőmérséklet megkötés sincs, feltéve ha egy hónapban kevesebb mint 50 órát használod.

    Sebesség plusz: lakott területen belül 40, azon kívül pedig akár 80 kilométeres sebességgel is haladhatsz. Az extra csomagban már az adott területen megengedett maximális sebességgel is haladhatsz. A deluxe csomagban már csak a kötelező 250-es korlátozás lenne, sőt egy egyszeri "BMW-s vagyok" felárért az index kikapcsolható lenne, és figyelmeztetne, ha véletlenül szabályosan közlekedsz.

    Multimédia bronze csomag: Kikapcsolhatnád a speciális RDS-t, ami lehetővé teszi, hogy CSAK reklámokat hallgass, nagy hangerőnél. Akkor is, ha amúgy ki van kapcsolva a rádió...
    Silver: tetszőlegesen ki- és belapcsolhatod a fejegységet, és eldöntheted, hogy csak a bal, vagy a jobb hangszórók szóljanak.
    Gold: Ugyanaz, mint a silver, viszont már hangerőt is állíthatsz.
    Titanium: Már a balansz is állítható, sőt a subwoofer random bekapcsolása is szabályozható.

    MINDEN csomag külön, egymástól teljesen függetlenül lenne megvásárolható jutányos, 20-100 ezer Ft-os havidíjért, amennyiben 2 évre előre kifizeti az ember EGYBEN. A legrövidebb választható csomag 1 év, de itt már 30 % a felár. További 30%, ha havi előfizetést akarsz... :U

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák