Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    "A dedikált médiavezérlőkön (amik magában foglalnak egy hangerőt szabályozó tekerőt is) "
    Magukban foglalnak, ha az elejen tobbesszam van a vegen is az legyen

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #35 üzenetére

    ott vagytok tévedésben többed magaddal, h nektek ez munka, amiért pénzt kaptok, abu a negatív pólusod, nos, nem személyeskedés, nálam nem lenne nagy karrieretek az biztos ( : ahogy EV6 is mondta, egy darab semmit sem kell mutatni ahhoz, h megmondja az ember adott írásról, mi a véleménye
    de szép is lenne, bemegyek a boltba, látom az összetört zldségeket amit szóvá teszek, oszt' a kedves eladó majd számonkéri, mutassam már meg h kell...hohoho ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Egon #42 üzenetére

    szelektív látása van, de legalább ne kommentálná a kritikát ha sz@rik bele, meg ne posztolna a "cikkei" alá

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Timer #45 üzenetére

    az iitteni "főnökök" a helyesírásra is tojnak
    a kérdés az, adott szerző magának írja a cikkeket v másoknak?
    ha pörköltet főzök olyan erősre csinálom h kaparjon ( : ha ezt étteremben kellene akkor olyanra amilyenre a vendég kéri, ha vendégségbe hívok valakit akkor is olyanra amilyenre a vendég szereti
    ha az segít leülök bármelyikükkel cikket írni, úgy, h semmilyen tanulmányom nincs ilyen irányban, osztán' ha jobban tetszene a népnek az enyém akkor változna vaami? nem változna akkor sem, de továbbra sem a közönségnek kell jobban érteni a munkához, de szép is lenne már ha takony munkát csinál a kőműves, majd azzal kivédi h akkor csnálj jobbat, mert csak pofázni tudsz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Timer #51 üzenetére

    segítek, fizetek, ahogy mindenki aki itt van, az idejével
    szerény személyem 15 éve, sok helyen sokáig aktívan
    kis matek, szted ha 0 darab olvasó jár ide, bármilyen cég reklámozik itt? nem fog, mindenki növeli az oldal nézettségét, nem egy privátot tudnék mutatni ha nem töröltem volna már - persze kb 4-5e különálló privátot egyesével mint a kőkorszakban ( : - h csak miattam regelt az ember, h kérdezzen valamit v vásároljon valamit
    és elárulok még egy nagy titkot, a userek 90%-a nem a cikkek miatt jár ide, amik eleve legtbbször késve érkeznek, hanem a többi felhasználó miatt, mert ők oldják meg a problémáikat, nem a szerzők, és ezért senki nem kap juttatást, a saját szabadidejét áldozza rá, úh. engedtessék már meg nekem, h elmondjam a negatív véleményem
    és képzeld el, ha elmegyek a színházba, ahhoz sem kell színésznek lennem h azt mondjam egy darabról h pocsék v nekem tetszett

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Timer #53 üzenetére

    szakmailag nézve súlytalan?:) ne nevettess már, ha csinálnak egy csillió' dolláros filmet, a közönség fogja sikerre vinni/megbuktatni, ha zenélsz nem a kritikusokból élsz meg, hanem a hallgatóságból, majd ők el fogják dönteni jó-e amit csinálsz, ahogy subbass szabi mondta egyik dalában:
    nincs mit tenni, a közönség választ
    ha író vagy, nem a szakma fogja megmondani, h húúúúdefasza' lett, vagy pocsék, illetve véleményezhetik, de az olvasók fogják ott is eldönteni a sikerességet
    egyébként is nettó zöldséget beszélsz, olvasok egy könyvet amit csak kölcsönöztem vagy kölcsönbe kaptam, akkor nem mondhatok róla véleményt mert nem fizettem? vagy olvasok bármilyen papír alapú újságot, csak akkor lehet véleményem a tartalmáról ha direktben meg is vettem? erre mondják azt, h lol ( :
    egyébként milyen szakmaiságról beszélsz? olyanokról, akik nem tudnak helyesen írni "szerző" létükre, vagy nem tudnak fogalmazni, vagy úgy gondolják bennük lapul a második petőfi és pajkos lesz a monitor? egyik tanult kollegám csak ennyit mondana erre:
    eriggyé' mán' ( :
    ma már sok youtuber nívósabb dolgot tesz le az asztalra, mint az itteni hivatásosak, maradjunk ennyiben, én és sokan a közösség miatt járunk már csak ide, osztán' kiver a víz ha véletlen beleolvasok egy cikkbe, ezért már egyre ritkábban teszem, kb a címről megmondom ki az aktuális elkövető ( : és nem vagyok ezzel egyedül
    ha neked megfelelő ez a "színvonal" szíved joga, nekem meg nem, az meg az én bajom - persze senki nem fog fegyvert a fejemhez h a csodás műalkotásokat elolvassam, de mint mondtam, egyre ritkábban is fordul már elő -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák