Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz atidzsiforc #259 üzenetére

    Akkor fogalmazok kicsit másképp. A QC-vel azt érik el, hogy lesz ismét egy"élő" Quake alapú Esport játék. De közelében sem lesznek a LoL, Dota, CS:GO, OW játékok népszerűségéhez. Az első kettő moba szinte más galaxisnak is tekinthető. A CS évek óta töretlen, és növekszik a népszerűsége. Az OW meg az új messiás a hülyegyerekek számára, igaz mint esport egy unalmas nézhetetlen fs. Szóval nem azt mondom, hogy rögtön megy a süllyesztőbe. De nem fog akkora sikerrel nyitni mint az OW. Mert nehéz.
    Kíváncsi leszek a pro scene véleményére a QC-vel kapcsolatban. stermy-t kérdeztem, hogy jobban tetszik e neki mint az OW? De nyilván válaszra se méltatott.

    Sokat fog nyomni a latban, hogy milyen pénzdíjazások lesznek. Millás QCon kellene ide kezdetnek, hogy az emberek felkapják rá a fejüket. Már a CS:GO-ban is mindennaposak a 250k-500k fődíjú (nem összdíjazású) versenyek.

    Az elsődleges cél viszont az "eltévelyedettek" visszacsábítása OW-ból. Az meg pénzen múlik ha képesek voltak OW-ra átállni csak a pénz miatt.

    Az elkövetkező 2 évben mi lesz? Lesznek versenyek. Valószínűleg az eddigi QCon résztvevőkkel. A megszokott játékosokat fogjuk látni. Ha visszatérnek egyáltalán. De új feltörekvő tehetségre szerintetek lehet számítani? A QL-ben mikor robbant be a nagy nevek közé új tehetség? Aki el is ért valamit? A meglévő profiknak meg anyagi háttér kell a versenyekre való eljutásra. evil, tox is mindig úgy kuporgatja össze a QCon-ra kutazásra valót. Kell akkora reklámérték a játék köré ami arra ösztökéli a multigamingeket, hogy ismét tartsanak Quake playereket.

    Nem azt mondom, hogy nem jöhet össze, de a sikerhez mindenre szükség van azok közül amit felsoroltam. És ez még mindig csak azt eredményezné, hogy van élet a játék körül, nem azt, hogy sikeres.

    Nehogy azt higgyétek, hogy én nem szeretném hogy sikeres legyen. De eléggé sok esport játékot követek/követtem, én így látom a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák