Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz Dönc #255 üzenetére

    Nem cseréltettem ki. Nekem jobb így, mert a végén könnyebb a nagyobb benne maradt szutykokat kikopogtatni belőle. Amúgy a balanced blue lett a full nyerő. Egy dolog miatt bosszankodom csak, az pedig a kerámia koszolódása. 2-3 cigi után már takarítani kell, de van hogy 1 után is vastagon ráragad a cucc a kékből. lyenkor jön az, hogy alig tudom beledugni a töltetet. A gyári keféje semmit nem ér, túl puha, max ha fúrógépre kötném fél órára, talán leszedné a ráégett cuccot. :)
    Szóval folyton vakargatom a kis kaparójával. Havernak volt mákja, mert még régebben mikor rendelt valami kínai hasonló hevítőt, akkor kapott hozzá egy sokkal masszívabb sörtés kefét, neki azzal jóval hatékonyabb a tisztítás.
    Ja még valami. Nem tudom ti hogy használjátok, de nálam a brutál gőz akkor jön, ha első slukk után tekerek egyet a tölteten. Fordítok rajta kb fél fordulatot és akkor indul meg mint az állat. Vagy van még egy tipp, ha bedugás előtt párszor fújok át rajta kis levegőt a dohány felől. Ilyenkor gondolom kap egy kis párát, amit felszív a töltet és jóval barátságosabb lesz ami kijön belőle, nem lesz olyan száraz. Mondjuk ezt már rég csináltam, mióta rájöttem a tekerésre, azóta nem nagyon...
    Szóval egyelőre ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák