Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz filip0226 #1925 üzenetére

    De ha beleteszek egy event-be 4-6 stage-et, akkor remélem tudjátok, hogy ha az elsőn eldobod a verdát, akkor a következő szakaszon is azzal kell menni. Ha egy helyszín alá több szakaszt teszek, akkor az az event összefügg. Ezért szoktam szétdarabolni. És én ez mellett maradnék.
    Lengyel szakasz lesz. Egyszerűen annyira kevés az alap helyszín, hogy előbb utóbb kell Lengyelnek is lennie. Nem tudom hányunknak van meg a Year One Pass, de ezzel senkit nem fogunk diszkriminálni.

    Én most arra gondoltam, hogy rövid szakaszokat pakolok be. Négy, egy naposat. A kocsikat meg random választom. Most már azért gondolom sokunk melózik is mától, szóval egy napra nekem nem nagyon fér bele több szakaszt. Aztán max hétvégén csinálok napi 2 szakaszt.

    Itt van a részletes kocsi lista: a H2FWD még DLC-vel is csak 2 kocsi.
    Up to 2000cc (4WD)-ra számítsatok. Nagyon mennék már a Subaru-kal. :) Én egyedül az RWD-kel kapcsolatban nem tudom, hogy mi legyen. Én próbálkoznék, de nem tudom, hogy a többség mit mond. Egy B csoportos RWD biztos iszonyat élénk. Szóval próbálkoznék, de tuti nem egyszerű. Ez a Gorup B 4WD se piskóta.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz filip0226 #1929 üzenetére

    De ha indítok egy 6 szakaszos event-et. És az első szakaszon eldobod a kocsit? Lehet, hogy meg se tudod javítani. De akkor is kuka az egész, mert a maradék 5 szakaszon mehetsz egy fél roncs kocsival. Ez szerinted jó lenne?

    (#1927) Mrdevil
    Ja azt nem is tervezem kipróbálni se még. Camaro mint rali autó?! Az alapjáraton is egy izomautó, ami nem a kanyarodásról híres. Azt nem is teljesen értettem, amikor megláttam.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák