Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mleslie

    tag

    válasz bluemirage #3638 üzenetére

    Edit: Pedig láttam, például az enyém is ilyen, azért is írtam!

    Az ezer éves usb-s kábelemmel dugtam rá egy 60Gb-os nem mai merevlemezt és az Avatarból több mint két óra lement röccenés mentesen. Tehát ezzel nincs különösebb gond. Legalábbis addig, míg valamiért elő nem jön a képernyő sötétedős dolog, amit normál TV adásnál is megcsinál.
    Perifériákat meg elfogad, sőt a kézikönyve írja, hogy használjunk bátran usb elosztót.
    Éppen azért választottam Philipset (a gyönyörű képe mellett), mert kezeli a billentyűzetet, egeret különösebb válogatás nélkül! Így nem kell bohóckodni a távirányítóval, sőt kezeli az iPadem és iPhoneom is ilyen célokra. Csak ugye alapból 2 USB van rajta, amire bajos a wifi mellett egeret, billentyűzetet, pendriveot és külső hdd-t dugni egyszerre. Egy 4-es hubbal a leírása szerint mennie kellene... (Egyenként rádugva megy is minden)
    Ment valaha is valakinek hubbal akár egyedül is bármi?

    Azért gondolom, hogy elfogad SD kártyát, mert van a TV-n kártyaolvasó, csak azt nem találtam meg, hogy ez lehet-e SDHC kártya is, illetve mekkora kapacitásig birja felismerni.

    Magyar appok vannak, pl index.hu meg ilyesmi, sőt másik tvn láttam már működni is, de ezek szerint tipusonként eltérő ahogy meg kell írni? Mi a tökömért nem lehet végre valamiben egy normális szabványt csinálni? Gyártónként nem csoda hogy senki nem fogja átirogatni 100 féle képpen...

    Na mindegy rendelek megint pár dolgot és vagy megy vagy nem. Csak jó lett volna valaki olyannal beszélni ezekről akinek ilyen TV-je van és megosztja a személyes tapasztalatait.

    Egyébként meg az a véleményem, hogy ha valamit 3D-s full HD smart TVnek reklámozunk és árulunk, akkor annak ezeket tudnia is illene és nem úgy kellene hozzá állni, mint a MM-ben, hogy ja kérem ez egy TV!
    Ok, de akkor csak azért fizessek ne a használhatatlan, de marketingnek jó és hangzatos sz...okért!
    Minek van benne böngésző, ha nem ajánlják böngészni? Minek rá a sok app, ha használhatatlanok, minek bele media lejátszó progi, ha alig kompatibilis pár filmmel, minek ráírni hogy kezeli a perifériákat, ha azokat csak egyenként tudom rádugni, stb...
    És komolyan tudnám sorolni.
    Ha veszel egy kocsit amire az van írva, hogy 2,2 dizel és 170 lóerő, akkor gyanítom hogy berágsz ha kiderül, hogy csak 1,8-as benzines és 110 lovas, nem? :D

    Értem én amit írtál, meg fogok is venni hozzá egy külső media lejátszót, hogy használható legyen, csak akkor kicsit túlárazzak ezeket nem?

    Komolyan érdekel a többiek véleménye is.
    Lehet összedobok egy logoutos cikket is, ha lesz érdeklődés ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák