Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz tomcsi23 #19602 üzenetére

    kereskedesböl vettem kb 1-1,5 honapja atszamolva kb olyan 1.970000HUF ért. van benne 150ezer km megvolt a nagy szerviz 120ezernel a könyv szerint. meg igy eléggé megkimélt állapotban van belulröl is meg kivulröl is bár kivuröl mossa le a vaxot az esö es jönnek elö kisebb hibák a festésen(lakk) marmint ilyen kavics felverödések. meg kicsit zajosnak tartom menet közben a szelet. irták másik helyen hogy biztos törve volt és azért mondjuk ezt én nem tartom valoszinunek. meg aprosagok pl a kézifék gombja kegyetlenul zörög akkor az ajtoknal is a kis pöckök amik le mennek ha bezarod az ajtokat azok is ilyen krom hatasu muanyagbol vannak mindegyik zörög menet közben (lehet csak tul erzekeny a fulem) de a 20 eves toyotamban nem lehetett ilyeneket hallani ott csak a motor bögött:D . aztan a fényszoro nagyon lefele világit es az állitot meg hiaba tekergetem meg sem moccan. szerintem a motorja lehet rossz vagy nem tudom. bar azon is gondolkoztam hogy azal vegulis csak lefele lehetne allitani hogyha pl a segge nagyon lemegy akkor ne felfele vilagitson az égbe hanem az utra. szoval kikapcsolt allapotban akkor annak az utra kene vilagitania es annal csak lejjebb lehetne allitani. akkor most ez a termosztat is. az elsö fékek is visitanak amikor fékezek minden alkalommal. igy hirtelen kb ennyi jutott most eszembe. viszont egy valami tetszik benne a fogyasztása. mondjuk én elég papásan vezetek és igy kijövök 7-7,4 literböl. ami szerintem nem rossz azért. kényelem szempontjábol meg nem vagyok vele megelegedve egyáltalán. pedig megfogadtam hogy a toyota utan csak olyan kocsim lesz amiben van könyöklö! jo ezek nem létfontosságu dolgok hiszen igy is elvisz A bol B be csak azért na.:) mindegy meglátom meddig birom ezzel aztan vagy egy saab lesz vagy pedig egy passat. bár a II -es octavia rs -ben mar elég széles az ülés szoval az szerintem kényelmesebb lehet még nem probáltam. amugy evente olyan 15ezer km ert vezetek inkabb kulvarosban 90-110 es utakon.

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák