Hirdetés

Aktív témák

  • Hunci

    aktív tag

    Szomorú , dühítő , s egyben sokmindenre ráébresztő volt maga az állapot .
    Egykicsit direkt vártam a topik indításával , mert nagyon ingerülten lehet nagy hülyeségeket írtam volna , remélem most követhető leszek .
    Ha nem tiszta akkor lehet én próbálok túsok mindent megfogalmazni egyben , s ettől lesz értelmetlen


    Noss.
    Sok inger játszott közre addig a pillanatig , míg ezt így meg tudtam fogalmazni .
    Elmentem egy PH! találkozóra , ahol az lkohol hatásait boncolgottuk .
    Egyfolytában gyűrődve vagyok a suliban , s reggeltől estig ben vagyok olykor .
    A tavasz jelenléte .
    Egy hölgy aki ismeretlen ismerős az életemben ( volt osztálytárs középsuliból )
    Maga az a tényező , hogy milyen síkon mozog az életem .

    A PH! tain az alkohol úgy jött fel , hogy egyikünk kicsit túllőtt a célon , s volt aki ezen nagyon nagyot néztek .
    Egy ideig jómagamis szemmelkövettem az alkoholizáljunk topikot , s láttam , hogy vannak adott emberek akik teljesen elvetik annak az ötletét , hogy akár egy sört megigyanak , s vannak akik életük későbbi szakaszában döbbenek rá arra , hogy nincs szükségük alkohol fogyasztására .
    Én tiszteletben tartom ezen döntésüket , s nem ítélem el őket ezért .
    Amit megfogalmaztam az alkohollal kapcsolatban :
    Nem az a lényeg , hogy mennyit iszol .
    Sokkal ikább az , hogy milyen élményekkel gazdagodsz azon az estén , amikoris felszabadult , s őszintévé válsz a '' szer '' hatására .
    Hogy jön ez ide ?
    Úgy , hogy amikor ezzel a bizonyos hölggyel megismerkedtem akkor egy szülinapot ünnepeltünk .
    S Ő volt az az élmény akivel aznap este gazdagodtam ( 4 évig jártunk egy suliba , s kerültük egymást . érzelmi , s egyéb okok miatt )

    A suli.
    Sokat vagyok benn , s kicsit próbálok javítani az eredményeimen.
    Próbálok magamra koncentrálni , ami már magában egy nehéz dolog .
    A vizsgaidőszak megint itt van a nyakamon , s minden egyes vizsgaidőszak előtt megfogadom , hogy a szorgalmi időszakban fogok majd tanulni , hogy amikorrais itt a vizsgaszezon addigra ne legyen olyan nehéz levizsgázni .
    Most komolyan nekiláttam , s igen .
    Ez egész embert kíván .

    Tavasz . :)
    Nagyon szép s reményteljes egy időszak .
    Tombolnak a hormonok , s ilyenkor mindenki próbál társat találni magának .
    Énis próbálkozom , csak sajnos nem az igazi a tálalás .
    Egyik ostoba , másik kényes harmadik ...
    Mindegy .
    Reménykedem , mert azt szabad .
    Mindenesetre most én vagyok az elsődleges önmagamnak , s talán ezért sem erőltetem , de azért jó lenne egy szolíd megértő , s türelmes társat találni .

    Az ismeretlen ismerős .
    Adrienn .
    Egy szép hölgy a múltamból.
    Az igazság az az , hogy ő lehetett volna az első partnerem , de akkor sajnos még érettlennek érezte önmagát , ezért nemet mondott nekem .
    Én nem tudtam ezt havatenni , s ezért gyerekes , makacs fejjel úgy döntöttem , hogy kerülöm , mert akkor sem Ő sem én nem srülünk .
    Egy gond volt azért .
    A társaság amelyik elfogadott mindkettőnket az közös volt .
    Sokáig makacsul nem köszöntünk egymásnak , s mikor a többiekkel beszéltünk s a másik jelen volt ( vagy Ő vagy én ) nem nyílvánítottunk részvétet a mási iránt ( A viccein nem nevettünk , nem mondtunk semmi megoldást a másik problémáira )
    Ez egy ideig elment , de a sors beleszólt a dolgokba .
    A. elment egy évre külföldre , s mikor visszajött addigra én már a negyedik évet kezdtem a középsuliban .
    Érettségi , felvételi , s ezért nem volt közös felületünk ( a baráti társaságot is hanyagoltam )
    Elmentem egyetemre , de Debrecenben maradtam
    Ő elment pszichiáternek , de Pestre .
    ...
    Most Ő volt az aki szóvátette , hogy miértis nem beszélünk Mi egymással , s az volt a pláne benne , hogy mikor közelebb engedtük egymáshoz a másikat akkor kiderült , hogy ez töbis lehetne , mint barátság .
    S hogy akkor miért nem ?
    Azért mert el fog menni külföldre , s én nem akarok úgyjárni , mint a béna akinek a jótündér felajánlott egy kívánságot .
    -- TE melyiket választanád ? ( ha béna lennél )
    Azt , hogy tudj életedben egyszer felállhass , s 5 percig tudj járni ?
    Vagy azt , hogy boldogan éld le az életed azzal a tudattal , hogy a lábaid nem működnek ? --
    Erre a kérdésre A. is énis a 2. megoldást válastottuk .


    Az életem .
    Noss .
    Kb vázoltam már , hogy milyen hatások érnek .
    Mindezekmellett kiegyensúlyozott vagyok , mert nincsenek nagy anyagi tartozásaim , s boldog vagyok , mert jó közösségekbe járok ( PH! :R )
    Spotrolok , egészséges vagyok.
    Valahol viszont nyughatatlan , mert olysokmindent szeretnék látni , s szeretnék menni , utazni , élni , nemcsak ldegélni .
    Vagy akár egy jó kapcsolatban lenni , amiben tudok érvényesülni .
    Ez egyellőre nem adatott meg , de majd ...

    Tegnap este :
    Elhatároztuk , hogy kimegyünk az egyik barátunk vidéki házához .
    Szépen felszedtük még pár volt osztálytársunkat , s elindultunk 4-en .
    Természetesen nem ittam semmitsem , s visszafeleis énvezettem .
    Ők felszabadultak voltak , s igen jó volt elnézni ahogy ragyog .
    Visszajöttünk a városba , s ledobtam a srácokat egy helyen , majd letettem a kocsit .
    Visszamentem hozzájuk , s beszélgettünk egy ideig .
    A többiek szépen hazamentek , s végül mi is elindultunk ( kb 1km-re lakik tőlem ).
    Egy útkereszteződésben elbúcsúztunk egymástól , s Ő jobbra , én balra mentem .
    kb 2 perc után elővettem a telómat , felhívtam , s kértem , hogy álljon meg .
    ( Igen . Valahol nem éreztem a dolgot kerek egésznek . Valahogy úgy éreztem , hogy adott dolgokról nem beszélünk , mikor tényle MOST megtehetnénk , s megismerhetnénk egymást )
    Megálltunk , s Őszintén megbeszéltük , hogy hogyis vannak a dolgok .
    Sokminden kiderült , s érdemes volt.
    Elmondta , hogy sok srác próbálokzik nálla , s hogy a távolság is közrejátszik nálunk , valamint az , hogy határozattlan , mert a nyarat nem itthon tölti .
    Én elmontam neki , hogy nekem nagyon jók ezek a találkozások , de énis határozattlan vagyok , mert nem tudom , hogy érdemes-e belekezdeni , s ezt a kapcsolatot egy másik szintre vinni .
    Hülyén éreztem magam , mert megpróbáltam megint vakon megbízni , vakon dönteni , s mentem mentem , reménykedve a dolgokban .
    S a végén rádöbbentettem önmagamatis arra , hogy az amit teszek értelmetlen :F nem nemis ez a jó szó rá .
    Inkább mondjuk úgy jelenleg nem aktuális .
    A hölgyre nem haragszom egyáltalán.
    Kicsit frusztrálva éreztem magam a történtek miatt , de ahelyett , hogy magamba fordultam inkább kibeszélem dolgokat , s ezzel a rossz gondolatokat elhessegetem magammellől .

    Zárszó .
    Miértis indítottam új topikot e-miatt a dolog miatt ?
    Azért , mert ez sem nem egy olyan dolog amiben az ember magában próbálkozik egy hölgyet meghódítani , s ahhoz kér segítséget .
    Vagy akár valakinek a kapcsolata forog veszélben , s szeretne a dolgokan változtatni .
    Sem pedig egy olyan mélyreható dolog , hogy '' Mit kezdjek az életemmel '' :R , mert én még fiatal vagyok , s még rengeteg dolog , hatás fog érni , befolyásolni .

    Itt PH!róbálkozásokról van szó.
    Olyan szempontból , hogy mit is teszek önmagamért .
    Mi az amivel ma gazdagodtam , azáltal , hogy nem azt hanem ezt az utat választottam .
    Talán jó lett volna a '' Változások mezején '' is címnek .

    Noss ezennel elindítom a topikot , remélem hosszúéletű lesz :R

    WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

  • szandisas

    senior tag

    válasz Hunci #1 üzenetére

    én mit keresek ebben a történetben? :F
    végigolvastam a hsz-t, de nem vágom, hogy miről szól... ha nőről annak van topicja :U

    aláírás

  • válasz Hunci #1 üzenetére

    Ezt biztos sokáig írtad :D Nem az Algebia az a lány akibe belehabarodtál, ez jó lenne, mert akkor 2 topic értelmét vesztene, 2 ember pedig biztosan nyerne rajta, vagy Ő nem Andrea :U
    De szerintem ezeket a dolgokat a blogodba is beírhattad volna nyugodtan, inkább oda valók ezek az őszinte megnyilvánulások ;)

    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz szandisas #2 üzenetére

    bosszubol monnyad neki, hogy ''probalkozni a kutya szokott'' ;p

  • válasz szandisas #4 üzenetére

    No akkor 1 kalap alatt megoldottam 2 problémát, nagyon szívesen :D Amúgy én sem vágom, pedig végigolvastam :)

  • szandisas

    senior tag

    válasz Janoska26 #6 üzenetére

    hozzuk össze őket :D


    VladimirR: van valami ilyesmi mondás, hogy: csináld vagy ne csináld, soha ne próbáld :))

    aláírás

  • Hunci

    aktív tag

    NEEEEM . :D
    A csaj Adrien , s nem Andrea .
    Al. különben egy jófej csaj , csak kicsit másdimenzió .
    Az , hogy mi az értelme ?
    Lehet nem olvastátok jól végig a dolgokat ;) :R

    WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz szandisas #7 üzenetére

    igen, tudom, ennek kevesbe finom valytozata az, amit en irtam

    aki meg az iras ertelmet vitatja: ha masra nem, legalabb arra jo volt, hogy kiirta magabol

  • szandisas

    senior tag

    válasz VladimirR #9 üzenetére

    Janoskanak igaza van erre inkább ott blog :)
    én még mindíg nem vágom az értelmét...

    aláírás

Aktív témák